Jump to content
Българският форум за музиканти

Джем Сешън


Recommended Posts

не знам дали ще има вход, но ако има, не бих имал нищо против ако с някакво нормално заплащане , стане възможно да има такива събития по често....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 194
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ВХОДА Е СВОБОДЕН.....и безплатен....май го бях споменал някаде по нагоре... :)

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на джема ;) !

 

Моля,за да няма недоразумения - барабанистите които ще идват да си носят чинели ;) :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще мога да дойда чак към 18ч и ще трябва да пропусна чека! Но ще дойда и ще ми се пее! ;)

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз няма да дойда :-( днес се скарах с нашите и ме одрязаха <_<:-(:-(:-( приятно прекарване и надявам се следващия път да не ви хлъзна така :unsure: още веднъж извинявайте -_-

 

със здраве :green: :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалко че никой не се е сетил да го заснеме примерно.иначе и аз не можах да отида <_< нищо, следващия път

Редактирано от Vertigo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джема беше супер як

трябва да благодаря на рудибас и на карузо за организацията , техниката ,абе за всичко което направиха тази вечер!!!

 

:godbless::godbless::godbless:

 

гитар киипър снимаше с камера така че ще има видео

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оййй и яз гу искъм тоя запис!!! :godbless:

Оти лудница стана деееба!! Дали само аз не се чувах.....или при сички бе така......но накефих се(Не от това че не се чувах де.....от останалото :godbless: ) Ора пяха.......свириха....... но най-напълниха ми душата РудиБас и оня пича накрая с чървената китара и кърпата на гла'ата иначе немаше лаба'о сички луди беха.....но тея двамата най-фпечатление ми напра'иха! :godbless:

Редактирано от Old_shetarhand
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За следващия джем си взимам отпуск! Как се нервирам, когато съм на работа, а има такова мероприятие. :godbless: Така става и с форумните срещи, затова никакъв ме няма :godbless:

Записчето и аз искам да го видя :) Предполагам Гого ще го получи и от него ще го полазя :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно беше, в това няма две мнения!

Видяхме се, посвирихме си, напарвихме си кефа, потомозихме съседите, попихме бира...какво повече му трябва на човек? :D

 

Още веднъж благодарности на rudibass и Caruso, за това че организираха това събитие :cheers: , както и за всички идеи които имат за в бъдеще! :bravo::godbless:

 

едит: искам да благодаря и на всички участници! Без тях купона нямаше да е на 6!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.