Jump to content
Българският форум за музиканти

Джем Сешън


Recommended Posts

  • Отговори 194
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дали темите ще се обявават предварително? или ще е чист джем? ...втория вариант е по спонтанен, но само опитни музиканти могат да свирят в група без никаква отправна насока..изисква доста слушане и усет към импровизация..може би все пак да се напишат поне акордовите прогресии..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темите ще ги напиша... поне за метал-рок изпълнителите 6те е доста по лесно а за секцията '' блус фънк и джаз '' мисля че ще нагласиме там.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами досега предимно китаристи са се обаждали, май... Но ако дойдеш с контрабаса, аз с удоволствие бих попялB)) Ако не ни пуснат китаристите, ще се обидим и ще свирим пред читалището ;)

хахаха, нямах предвид да свиря на баса, защото още не съм толкова напреднала :) :) иначе може да свирим пред читалището, аве където кажете ше свира, само да е близо, че нашите няя да ме пуснат иначе :) а ако баща ми се сето да ми домъкне синтезатора от Добрич, може пък да посвиря... малко...

Редактирано от TheDreamGirl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джема ще почне не по-рано от 18.00 часа на 14 ти октомври за тези които искат да участват ги чакам във читалището(неофит бозвели) към 14.00 за чек ....айде бе нема ли певци които им се пее.... давайте то джема не е само китарно-басово-клавирен

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има бе човек!!! Преди сто години си казах, че ми се пей на този джем;) Ако трябва да се подготвя нещо предварително - пишете ми лично, ако не, ще импровизирам на място;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

апаратура имам.... почти всичко необходимо съм събрал темите не съм ги измислил още обаче....... незнам накъде да има още развитие ....за песни нещо което всички го знаем ......например смоук он дъ уотър или нещо по твой избор само кажи и мойта банда ще го знае .....давам пример с тва парче НО не мислете че ще се пее и свири само рочец ....Аз поне мисля да посвиря и други неща.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джема ще е на две секции

 

1-Поп-рок,джаз и фънк

2- метал,хард рок,кор и вси4ки еXтремно производни

За първата секция мисля че няма смисъл да уточняваме тема... по скоро някяква тоналност да се знае

За втората секция ще пусна тема която ще е достъпна за всички барабанисти басисти и китаристи от 2 до 200 години кефещи се на екстремизъм.....

За певците приемам заявка какви песни ще пеят.....(нещо популярно) за да го знаят всички да го свирят та да се включат желаещите за бекове например....

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За певците приемам заявка какви песни ще пеят.....(нещо популярно) за да го знаят всички да го свирят та да се включат желаещите за бекове например....

аз ставам за беквокал, щото не пея мн добре :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдее нека аз да съм 101вата маймуна на клона. Много гот. Понасвирвам това онова, което става за слушане, било то екстремизъм или не, таа :) екстра, там съм ! Само да намеря къде се намира, че линка в bgmaps e "изветрял"и го няма вече :)

 

 

P.S.

 

А въпроса с бирата как седи ? :)

Редактирано от X_eNeMy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първата секция, с по-леките неща, да се пусне примерно Жиголото на ... Сачмо, пък някой, ако иска и на Дейв Лий Рот, като някаква отправна тема за импровизация; бопово парче, лесно сравнително, и има мегдан дълъг за импровизации.

Като дода по-късно, ще ви препитам... ;)

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.