Jump to content
Българският форум за музиканти

Джем Сешън


Recommended Posts

записът е готов :dance: кажете къде и как да го кача и ще се кефите якооо . Много се накефих .Евала на metalhammer rudibass caruso и всички останали от форума :bravo::bravo::bravo: Това трябва да се продължи и за в бъдеще :happy:качвайте и снимки, който има

 

:hello:

Редактирано от GuitarKeeper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 194
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Оййй и яз гу искъм тоя запис!!! ;)

Оти лудница стана деееба!! Дали само аз не се чувах.....или при сички бе така......но накефих се(Не от това че не се чувах де.....от останалото ;) ) Ора пяха.......свириха....... но най-напълниха ми душата РудиБас и оня пича накрая с чървената китара и кърпата на гла'ата иначе немаше лаба'о сички луди беха.....но тея двамата най-фпечатление ми напра'иха! :happy:

ХаХаХа :bravo: Винаги като свирим некаде с тебе секи път не се чуваш,оня път в три уши като ти доиде солото никой не го чу,а пък да не говорим кво стана като бяхме на озфеста :bravo::dance: Иначе като цяло беше супер гот,аз успях да се включа само в бреикинг дъ лола(дълъгия кретен със дънковия елек и черния бас ;) По-често правете джемове и евала на организаторите.

 

 

П.П.

Пича с 6 струнния бас много ме накефи как пееше смут криминал и джелъси :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата е моя, но я бях преотстъпил на един съфорумник за ползване...

 

 

П.П. Същият(Монката) и РокоБГ извадиха много интересни(поне за мен) китари...

 

П.П.2 Къде можем да намерим компроматния материал?

Редактирано от Dushmanina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като ви гледам постовете съжалявам още повече че не дойдох :) надявам се да продължи традицията с джемовете и аз да мога да го посетя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джема стана по-добре отколкото очаквах но пък не стана толкоз добре колкото исках......другия път повече...Благодаря на всички които дойдоха а за вси4ки които не дойдоха мисля че пропуснаха тва-онова....(поне според мен де) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайба маа му...

най е криво на ей такива люде кат мен от т.нар. провинция....

силно се надявам следващият път да съм част от джема..........силно....

еваларка за идейката на съфорумците и съфрендовете....

:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руди, ше има ли пак Джем? мн ми е криво, че не дойдох, следващия път съм първа ;)

 

със здраве :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, много благодаря, за това което направихте и, както "обикновено" се извинявам, че не се получи много добре Джудаса, ама кой колкото може както го казахте :ph34r: Все пак бяхме замислили мат'риал за после, но изглежда ще е следващия път(за който и ние ще помогнем едно здраво де...) ;)

П.С. Евалата и на Същият, задето показа що е старата школа :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че се направихме - направихме се :)

 

а аз да питам - къде е записът???

 

Имаше интересни моменти, искам да ги видя.

Евала на Цецо, Ненчо и другият барабанист (не му знам името), хвала на Гого и пича с лес пол-а - онзи със шапката и качулката (май)....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джема стана по-добре отколкото очаквах но пък не стана толкоз добре колкото исках......другия път повече...

Ама разбира се! :D

другия път ше гледаме да помогнем, шсе чекнем предварително и шсе разделим на групички:

Бавно свирещи, бързо свирещи, много свирещи, по-малко свирещи, шумно свирещи, тихо свирещи и прочее.

 

 

На мен ми беше весело. Носих и видео, и фото камера, само че ме домързя да снимам. ;)

 

Иначе Същия кърти мивки :P:);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.