Jump to content
Българският форум за музиканти

Урок по китара на Борис Сотиров !


makedonetsa

Recommended Posts

Здравейте колеги и приятели !

С удоволствие Център за Музикални Изкуства представя поредния урок на Борис Сотиров !

Пускам темата тук, защото очаквам от Вас да изразите мнението си и препоръки за това какво бихте желали да видите още ....

 

Желая приятно гледане !

 

http://youtu.be/BcGo-PVwYs8

 

www.cma-bg.com

Редактирано от eL_NinYo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали искате мнения и препоръки... съдейки по предложеното видео, аз предлагам да се наблегне на chicken pickin', например, а Yngwie Malmsteen да се избегне изцяло ;)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Урок?Не мисля така,защото в клипа той просто демонстрира стил Malmsteen,chicken picking,и стил Stevie Ray Vaughan.Дори човекът в клипа си каза,че "днес ще направиме една лека демонстрация".Правете разлика между Урок и Демонстрация,защото това определено е второто!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че в случая урок във видеото аз не виждам. Най-малкото, за да се види какво се случва, трябва или подробно да е разписано в таб, или да се покаже на "slow speed", ама не бавно в разбиранията на Малмстийн, а така, че хората реално да им е комфортно да се учат от това :) Без да искам да засягам никой, за мен това изглежда точно като "урок" на чичо Ингви - "вижте ме кво мога" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си казва, но не мисля че Ингви свири по този начин, може би аз не съм доразбрал нещо. Ако е така моля да ме извините.

Редактирано от Randal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алеле, как сме се оплеле!

 

За да преподава човек, първо трябва самият той, да може да се представи на достатъчно добро ниво.

Моля, моля, не намесвайте Кърк Хамет.( в момента му разучавам солото на Сик енд Дистрой, абе защо не измислихте такова :))

Аз виждам адски нервно пилене, с много мазане и хиксове.

 

Сори, но това ми е мнението.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм, не че мога по-добре, ама аз и затова не преподавам :) Много нечисто свирене, ха ха, Кърк Хамет верно, от алкохолния му период...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.