Jump to content
Българският форум за музиканти

ВАЖНО


peshoy2k

Recommended Posts

който има нужда да оптимизира своето PC за работа с аудио ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да гледа това :

http://store2.data.bg/shirpotreba/SOFT/OPTIM%20PC/

 

ари и поздрави, имаше некъде тема за оптимизиране ама не я намерих

 

Обаче блек биг брадъра ме кефи как говори :blink: , полезно е видеото

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско, макар че вече ги имам от туинса.. Обаче ще се възползвам от случая да питам за нещо по тия видеос: начи всчико по това видео е полезно, но на едно място пича казва да си разкараш хардуерната акселерация на видеокартата, което значи според мен, че ще ти се товари повече процесора.. Тогава не става ли по-кофти и що за оптимизация е това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ги гледал, понеже не знам какъв кодек ми липсва, но имам само звук без картина. :D

 

Обаче това за акселерацията на видеокартата се знае отдавна...само че се предлага в случай, че имаш някакви проблеми с аудиото, а не просто като вид оптимизация.

 

П.П. Кажете какво да си кача, че да тръгне картината? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ги гледал, понеже не знам какъв кодек ми липсва, но имам само звук без картина. :D

 

Обаче това за акселерацията на видеокартата се знае отдавна...само че се предлага в случай, че имаш някакви проблеми с аудиото, а не просто като вид оптимизация.

 

П.П. Кажете какво да си кача, че да тръгне картината? :D

Ace Mega Codec Pack

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе стига се срали с тия кодек паци, бе хора! Айде на който не му пука да си засира машината, ама защо давате акъл и на останалите да слагат същите говна?!?!?! :D

Ето ТАЗИ статия е едно прекрасно упътване как правилно да настроим машината си за плейване на (почти) всички типове видео. Ако някой нещо не знае или го измъчва - да пита. Но в никакъв случай не засирайте с тия кодек пак бози. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавни филмчета :D

 

"Тва го правиш и мноо ше помогне меен, ъо мен - разбииш ли меен, вервай ми - мноо е важно меен..." :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тук тоя тип това за видеокартата май го предлага като оптимизация та за това ми е интересно.. Иначе аз съм доста доволен от ffdshow кодек пака, но ще прегледам и статията - благодаря за нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тук тоя тип това за видеокартата май го предлага като оптимизация та за това ми е интересно.. Иначе аз съм доста доволен от ffdshow кодек пака, но ще прегледам и статията - благодаря за нея!

абе като свалям прозорци чат пат ми хърка аудиото

е ся намалих хардуер оптимизацията с едно деление

и се оправи.... :D

 

Тенкю!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има готини неща, одобрявам! Само не ме кефи начина по който са представени, ама...

Аз лично всички тия и още разни неща съм ги направил всяко на отделен .reg файл и след инстала правя един масов Мердж. И готово! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има готини неща, одобрявам! Само не ме кефи начина по който са представени, ама...

Аз лично всички тия и още разни неща съм ги направил всяко на отделен .reg файл и след инстала правя един масов Мердж. И готово! :green:

Еее това е прекрасно! Има ли някакъв начин да споделиш .reg файловете? :godbless: Ще черпим :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има готини неща, одобрявам! Само не ме кефи начина по който са представени, ама...

Аз лично всички тия и още разни неща съм ги направил всяко на отделен .reg файл и след инстала правя един масов Мердж. И готово!  :green:

Еее това е прекрасно! Има ли някакъв начин да споделиш .reg файловете? :headbang: Ще черпим :cheers:

:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.