Jump to content
Българският форум за музиканти

KeRRANGKid

Garland amps си има вече сайт

Recommended Posts

Българската народна марка лампови усилватели (и прочее играчки) Garland излезе с единия крак от ъндърграунда :) И вече си има готин, представителен сайт: http://www.garlandamps.com Честито на майстора! :) Ако творчеството на Галин не ви е познато от форума, сайтът му е още една добра възможност. Да го скъсате от поръчки, маниаци :)

• Like 2

Ха честит да му е сайта! И да продължава да прави безупречните си произведения!

Крайно време беше! Да му е честит сайта и дано все по-хубави играчки да виждаме от него!

Честито за сайта и успех в начинанията! :thumbs_up:

Още не съм изпробвал както трябва последното му творение!

Скоро ще кача снимки и видео...

:cheers2:

Много приятен сайт, браво! А аз продължавам да раздавам правосъдие с моето Гарланд чудовище.

Честито! Пожелавам много успехи!

На слука, в тази "мътна" вода търговията(бизнеса) дал господ, :hooray: :hooray: :hooray: да се случи !!!!!!!!!!

Благодаря за пожеланията!

Приемам вскякви коментари и забележки по сайта.

Няма го на български, защото тук знаете къде да ме намерите :)

• Like 1

Вече писах във FB, но честито и тук :) Пожелавам само успехи и все по-големи! :rockon:

...честито и от мен...крайно време беше наистина...като гледам галерията доста от снимките са на ампове поръчани от мен...трябваше да си оставя поне един...или пък да взема някой ден да си поръчам нов...вече дори знам какво точно искам...и дори бих издал тайната на Л.С. ако някой се интересува от мнението ми за оптимално металски лампови усилватели...

Aми колега ,ако поне малко прочетеш сайта ще разбереш ,че става въпрос за ръчна изработка по поръчка на клиента! :girl_witch: За какви параметри говориш? :hysterical:

• Like 2

Моля спазвайте малко по-добър тон :butcher:

Честито Gregg!

Снимките, които си качил говорят достатъчно за твоите способности и възможности.

Когато човек види толкова продукти на едно място, му става ясно, че си си скъсал гъза от работа.

Пожелавам ти здраве, успехи и пари, защото не ще и дума, че това занимание е твоето поприще. :thumbs_up:

Edited by Slacoth

Гальо, честито! Халал да ти е!

браво!

hot_head пак прегрява... много странно естетическо решение, колега, с тва множествено число на гарланд, тез "авторски права на схемите", тез модели... и тази емоционалност, ох, тази емоционалност! :girl_cray2:

иначе акъли и аз имам да давам, не е като да нямам. чисто откъм външен вид някои неща по сайта имат да се доизчистват, ама някой ако иска да ми слуша мнението, да каже.