Jump to content
Българският форум за музиканти

Приятен трак за джем


kolio_k

Recommended Posts

Трака е наистина и страхотен и много приятен за джемене :thumbs_up: .Другото с което ме грабна лично мен е че е къс :greenangel: .Много яка свирня от всички :bravo: ,ето го и моя опит http://www.4shared.com/audio/lbkqlJzP/EBMM.html .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо не направим една тема за Begginers или "Аматьори", нещо от сорта, в която да могат и ей такива като мен да пускат джемовете си? :girl_cray2:

Страхотни сте всичките, браво! :godbless:

 

Та престраших се, ето моето първо включване в джем секцията:

 

Въобще не може да се мери с вашите, особено откъм техника, но просто ми беше голям кеф да свиря върху този трак :) Все пак ще се радвам на някакви коментари и съвети за свиренето ми. Нали свиренето ставало с много свирене ;)

 

Поздрави!

Марина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Няма нищо за престрашаване, напротив - поздравления за включването, според мен е похвално съобразяването ти на възможностите си и използването им доста премерено върху дадената тема без нито един грешен тон... Продължавай все така справяш се супер. :thumbs_up: Трака е наистина готин и с удоволствие се включих съсем скромно :

 

п.п повече гласих камера и микрофон и смятах видео отколкото свирих...ама каквото такова...поздрави на всички участници в джема :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Страхотен трак :) Малко късно се включвам...

ЦЪК!

Много се изкефих, браво на всички!

Редактирано от Zlatanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя опит:

 

http://www.4shared.com/audio/8HR8tW06/demo.html

 

На чаша бира , бавно , лежерно , с грешки. Явно трябва да увелича бирата за да намалеят грешките...... :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Поздрави на всички за нещата които са изсвирили върху джема .... ето и моята лепта ... скоро не ми се беше случвало да свиря върху мажорно звучаща подложка , но идилията свърши с тоя джем , за тези които се интересуват записвал съм със Гитар Риг 4 със бленда която уж е на Ингви , разбира се съм я побутвал тук таме :greenball: ... Баце , браво за инициативата :punk_guitar::godbless: ... живи и здрави бъдете .. ето и трака My link

 

.... Цеко :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Т'ва сме го изпуснали ....

http://soundcloud.com/synchu/major-kolio-jimjam

...и май така трябваше да си остане ;)

Силни сте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.