Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Posted (edited)

http://photobucket.com/albums/c364/muzikan...ller/family.jpg

 

Музикалното семейство в нашата къща (на Killer (брат) и Tears In The Rain (сестра .... за да няма мръсни помисли :) )) се увеличи с още един член, един синичък Ibanez RG370!

 

 

:twisted: Марио :twisted:

 

 

****

Намали малко снимките и ми се обади да ги сложа

****

Edited by musicman
  • Like 1
Posted
http://photobucket.com/albums/c364/muzikan...ller/family.jpg

 

Музикалното семейство в нашата къща (на Killer (брат) и Tears In The Rain  (сестра .... за да няма мръсни помисли  :P  )) се увеличи с още един член, един синичък Ibanez RG370!

 

 

:twisted:  Марио  :twisted:

браво,браво :):) много готина китарка.....Ibanez просто нямам какво да кайа :guitar: :guitar: :guitar:

Posted

Абе и онзи Intellimouse Explorer Optical не е лош...

(Аз нали идвам от хардуерен форум, та да си кажа :beer: )

 

Честито! Твоята придобивка е по-хубава от моята B)

Posted

Ми щом е за купона!!

 

2 броя 1 х 12 " Меса Реактифаер Дизайн Кабинета и Корг ДТР 1000 дойдоха скоро. С тях много истини излязоха наяве ... B)

 

Подготвят се сампли в момента с образователна цел, че много хора отдавна ме питат ... :beer:

 

IMG_1201.JPG

Posted

Честито за новите попълнения, пожелавам ти много пари да изкараш с тях :beer:

 

:twisted: Марио :twisted:

Posted (edited)

От вчера съм щастлив собственик на Whammy by Digitech , насирам се от кеф , много як ефект с много възможности , купих го от Фактор и не можех да повярвам , като им се обадих и те ми казаха , "Да имаме". А да ми е честито!!!!!

 

Ето и кратко семпълче от днес Whammy test

Edited by DeathZone
Posted

Честито!!!

Ефекта звучи УБИЙСТВЕНО!!! Страхотна покупка!

Със здраве да я ползваш!

 

Поздрави!!!

 

:twisted: Марио :twisted:

Posted (edited)
От вчера съм щастлив собственик на Whammy by Digitech , насирам се от кеф , много як ефект с много възможности , купих го от Фактор и не можех да повярвам , като им се обадих и те ми казаха , "Да имаме". А да ми е честито!!!!!

 

Ето и кратко семпълче от днес Whammy test

:D;):D;):godbless::godbless::D;):happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:

Edited by rockstar666
Posted

Благодаря за духовния съпорт! Имах нужда щото си е скъпа играчка.

Сега ще постна в авторска музика едно тестче с уами-то!!!

Posted

Взех си Фендер Скуайър Стратокастер.Китарата е с махагоново дърво.Не мога да й се нарадвам

Posted

Аз на скоро си купих DiMarzio - Air Norton & Evo 2. За съжаление още не съм намерил достатъчно време, за да си ги изтествам и да запиша нещо с тях. Надявам се скоро да го направя и да ви покажа как звучат в комбинация с китарката ми Ibanez RG 570 B).

Купих си и нещо, което не е много музикантско, но да се изфукам :bravo:

Фотоапарат - Canon 20D с обектив Canon 17-40 L.

Цената на двете е колкото на нова глава Mesa Double Rectifier B).

Някоя от следващите ми покупки май ще е точно тази глава. :huh:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.