Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Aquarelle Wellcome to the "GoldenAge" Ibanez Club! Честито!

Модела е RG670 - Само за Япония правена. Щом няма сериен номер отзад немога да кажа точна дата на производство, но е в периода около 93-95.

 

Тялото е от ASH - Ясен, Original Wizard гриф (най-якия гриф на Айбанез правен някога... одавна не го правят същия за съжаление). Оригиналния модел е със златен хардуер.

Китарката е супер готина, рядка е.

А за това че цената е била малка... така е... много китари на Айбанез от великия им период може да се намерят за смешни пари. Което за лудаци на тема като мене е добре :punk_guitar:

 

А незнам защо не ти харесва оригиналното злато по хардуера. Аз ако я имах щях да я възстановя със злато, но всеки със вкуса си.

 

Красавица е! Пази я и я масажирай често :music336:

 

Поздравявам за повода с една 80тарска класика: Winger - Hangin' On

 

 

Дан

Редактирано от Daniel_V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Първоначално мислех да си купувам нещо за подобни пари от тук, но ме просветлиха, че по-добрия вариант е да потърся нещо на старо от чужбинско. Пък и този цвят изключително много ми допада - бях си го харесала от някаква друга китара и много се радвам, че успяха да ми намерят точно тази...отива ми на очите :offtopic-001:

 

Иначе търсих по разни каталози този модел, но нещо не успях да намеря информация, тъй че благодаря за предоставената такава :cheers2:

 

Златната механика нещо не ми пасва на общия вид на китарата...така с черната ми се вижда по-стилно някак...но, все пак това си е мое мнение :D

 

Мерси за поздрава - ще го чуя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе търсих по разни каталози този модел, но нещо не успях да намеря информация, тъй че благодаря за предоставената такава :)

Прочетох си пак поста и излиза че нищо не съм ти казал :)

По каталозите го няма, защото е само за Япония. Ако се намери - те са леко променени козметично и са Европейския вариант който не се задържа много - 670DX. (DX - Delux)

 

Но RG670 значи - 6xx - Only Japan, x70 - HSH конфигурация, задно монтиране(без пикаград).

Оригиналните адаптори са V8(бридж), S1(мидъл), V7(нек).

Тремолото е Lo-Pro EDGE със TopLock III.

 

Ако ми кажеш и кой те е снабдил - супер :).

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един приятел, който от време на време внася разни китари чрез свои познати и аз му поръчах на него да ми намери някаква такава китара.

 

Пак благодаря за изчерпателната информация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та да се похваля една мого стара YAMAHA преправена така както аз си искам за което благодаря на Иван Вълчинов!

Та така на китарата и беше монтиран Floyd, сменени са ключовете, прелакиран е грифа, поправени са пракчетата, грифа е сетнат харабийската, за глезотийка на главата малко по-промених надписа, има си и страп лок за колана и за капак по-базикнах електрониката ама това аз!!! :offtopic-001: И сега вече е пушка ама със струни.

 

За което благодаря на Иван Вълчинов, защото просто по никакъв начин не си личи, че е преправяна!!!

Благодарско Ванка!!!

 

dsc02935r.jpg

 

dsc02938qc.jpg

 

dsc02941.jpg

 

А и малко визията барнах на сингъл адаптрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1224209612l2SWXwgB.jpg

Какво му трябва на едно възрастно момченце с китарка....ей такива играчки :thumbdown: . Олее не е истина колко добре се разбират тва паве със Стратокастъра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Pre-order е. Платих го и го чакам след официалната промоция на 1 Октомври 2009. Тогава ще има и семпли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.