Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз пък си взех една такава гьостерица:

 

Още не съм я снимал, не е никак зле, даже адаптерите са по-добре отколкото очаквах, но въпреки всичко ще сменя поне тоя на бриджа.

 

Само кофти че е доста неудобна за свирене седнал...

мии тея модели за да ти е удобно да свириш седнал тряя я даржиш кат класическа китара :thumbs_up:

 

Което за доста хора е супер удобно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...новият ми ГАРЛАНД е вече тук...огромно благодаря на Галин за перфектната изработа и съобразяването с многобройните ми изисквания...утре предстои да го чуя в действие...в качествата му звукови не се усъмнявам...ама като дизайн и внимание към детайла надминава очаванията ми...струва ми с просто съвършен...мания...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://i7.photobucket.com/albums/y263/Greg...andcabfront.jpg

 

...това е снима на първия ми ГАРЛАНД...новия не се различава визуално кой знае колко...снимки ще гледам да направя скоро че съм обещал...и може тогава да постна...но в общи линии си е типичния ГАРЛАНД с ДР/СЛО100 схема...бустер...еквалайзер графичен...нойзгейт...и т.н. ...нищо различно...но уникално добро само по себе си...

Редактирано от preIbanez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^...не съм съгласен...2у рак липсва с АКГ-то...обаче някой от моите адаши може да се погрижи да запълним липсата... :rolleyes: ...виж номер 3 от списъка "какво му трябва на човек"...

Редактирано от preIbanez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, и аз най-сетне мога да пиша в тази тема :)

Ето на какво вече съм притежател

009486505-big.jpg

Jackson DXMG Black :cheers2:

Китарата има 24 прага, 2 EMG-HZ хъмбъкера, флойд роуз тремоло и тн. Китарата е от липа и звучи много добре :)

Май тази вечер ще спя с нея :)

Ето и останалите снимки които направих http://www.snimka.bg/album.php?album_id=320576

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dsc00022km9.th.jpg

Слайдът не е нов, обаче и аз съм забравил да се похваля.Planet Waves e марката

И в бонус - като си нямам работа...ето как се изгаврих с калъфа на китарата ;)

dsc00015ls5.th.jpg

dsc00016pc0.th.jpg

Aaa и да не пропусна да честитя Джаксъна на колегата xstyle-много свирня да види тая китара :metalist:

П.С.:Снимките са от телефона ми...

Редактирано от sasog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, доживях и аз да драсна нещо в темата.

 

От петъка съм горд собственик на ЧЕРВЕН КОЛАН PLANET WAVES! и някви дребни нещица като китарка Cort M600 и кубенце Laney KX65R :dance::D . Пиша чак сега, щото чак сега спрях да свиря ;). Китарата е с махагоново тяло, много красив топ, EMG-hz пасивни адаптери. Обажда супер яко и съм мега доволен. Кубето също кърти, ама има малко слаб драйв, но пак е супер. Щастлив съм.

 

Снимки:

 

dsc03547ht0.th.jpg

dsc03546rs7.jpg

 

ПП Китарата не е такъв цвят, чери сънбърст си е, ама тоя апарат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП Китарата не е такъв цвят, чери сънбърст си е, ама тоя апарат...

 

Човек не знам какъв е цвета на китарата ама много готина снимка е станала :)Честито и с мн здраве да си свириш!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.