Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

И още нещо интересно ... Засилих ги направо за БГ, така че, за подробности не питайте още ;);) За цената пък - изобщо !!

 

laserrings4.jpglaserrings1.jpglaserrings2.jpg

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Знам,че не е точно музикален инстумент,ама съм много щастлив :greenball:http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1013/1494881633.JPG Въпросният ведър чичко от Саксън ми даде автограф с усмивка,а аз му отворих врата вежливо като влизаше в залата. И за да докажем,че добро води след себе си добро, на концерта пича ме видя,посочи ме и дойде да си изсири солото пред мен :) на две ръце разстояние :hysterical: . Почуствах се като 15 годишна фенка ;) и се размазах за месеци напред. За Моторхед си излезах,че нещо ми трябваха ушите още. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова години дойде ред и аз да се похваля.

 

Gear.jpg

 

Това са нещата, с които старият ми лампов маршал се възроди като птица феникс от пепелта и зазвуча смъртоносно добре :thumbs_up:

В главата ми в момента се върти една мисъл .... Господи, защо не направих това по рано. (С тази мисъл поздравявам МетълХамър).

 

:) Марио :)

 

п.п. Искам да изкажа специални благодарности към бившите собственици на горепосочените неща (DRago - Dod, Abbath - Tc Electronic), ефектите все едно бяха излезли от магазина, невероятно запазени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честото за телето, много добре изглежда, когато имаш време и желание може да сложиш някой семпъл да и чуем гласеца.

 

:punk_guitar: Марио :offtopic-001:

 

 

п.п. Данчо съжалявам че не можеш да видиш снимката, та в кратце новите попълнения са:

1. Tc Electronic G-major (+ G-minor, но смятам да си използвам миди педалиерата от ЗООМ-а )

2. Dod 308 (YJM Booster/Overdrive)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Бате Роко честито! :)

Хамериканско ли е Телето?

БАХА му пише на етикета ама това е най удобния гриф, който съм хващал. Не че много китари съм сменил ама сама свири да го ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Stanbog Извинявай за моето невежество,може бе много хора сега ще се попикаят да се хилят на моята тъпотия но какво е това или по-точно за какво служи :О

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.