Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Аз пък си взех една скромна китарка - LTD Viper 400

 

2074099057.JPG

Дай Боче всекиму такава скромност :punk_guitar:.

Иcarus, и на теб голяма честитка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мерсим, мерсим! Аз си мислех, че това нещо ще трябва да го озвучавам с някъв микрофон за репетиции, направо ме издуха вчера, барабаните ги надвика без да се озори, трябваше да се намаля даже :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерсим, мерсим! Аз си мислех, че това нещо ще трябва да го озвучавам с някъв микрофон за репетиции, направо ме издуха вчера, барабаните ги надвика без да се озори, трябваше да се намаля даже ;)

 

Един семпъл би ни зарадвал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе щях да правя в събота, ама от кеф забравих ;) Тъпото е, че ампа е в Стара Загора, тук в София просто няма къде да свиря на него. Като ходя натам пак след две седмици ще направя някакви записчета. Ако клавиристът ми не ме изпревари и не пусне нещо, че му е голям мерак да се изфука с шкафа, който ми направи (който също е як). Така или иначе и аз ще драсна нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, Блекхарт-а КЪРТИ! И аз мислех, че няма да вика колкото акустичен дръм сет, обаче... :greenangel:

Аз скоро ще пусна МНОГО семпли с него, защото ще правя сравнения на 7-8 марки лампи (пре и крайни). Така че...стей тюнд... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1863129826.JPG

 

Да се изфукам и да благодаря пак, включително на няколко съфорумци :godbless:

 

Микрофон Electro Voice Cobalth Co4

 

N-Audio Auto Wah !!!

 

N-audio Firesound 2.

 

С комбинацията от преампа и файърсаунда се получава всеки вид драйв и чисти китари с по едно бутонче, а звукът е толкова як, дори директно в ин-а на транзисторното ми кубе, че се побърквам :ph34r: Жалко за съседите :godbless:

 

Скоро и записчета и продължавам напред към крайно стъпало и добра саундкарта ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ха да ти е честита !!

наистина готина китара. Имах естествено възможността да я пипна готова, но лично на мен тия форми не ми допадат. Въпреки това Диката пак изкърти с готина изработка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, мерси

Изработка, звук...всичко е просто перфектно ;)

А за формата, такъв роудс ми беше мечта да имам от 6-7 години насам..сега се сбъдна и ми пасва идеално ;)

Редактирано от black_waltz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.