Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Чак ми се дорева от завист..,със здраве да свириш на нея! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Гибсъна е много як, да го ползваш със здраве.

Ето моята скромна придобивка, беше ми детската мечта и като я видях в един магазин за вехто просто я грабнах

 

12012201036.jpg

 

Предполагам, че на по винтидж :thumbup: потребителите е до болка позната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Кольо,ти си един от най-добрите китаристи във форума и не само,не се отказвай да пишеш заради подрастващите кретенчета,и други хора имаме нужда от съвети на професионален музикант!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее Кольо...как ме кефи звука на тоя Рокман....как си мечтаех и аз 94 година....

Тва кой модел е ???

 

Честито!!!

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Кольо,ти си един от най-добрите китаристи във форума и не само,не се отказвай да пишеш заради подрастващите кретенчета,и други хора имаме нужда от съвети на професионален музикант!

 

Мерси друже, не се бой тука съм си и пиша ако мисля ,че имам нещо полезно да кажа

 

п.п. Мерси Митак, звука му е наистина много характерен, а модела е X 100, не че съм запознат де

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо само да разбера къде живееш и щи свия ЕСПкитарата :(

 

 

базикам се. със здраве да си я ползваш. надявам се това лято ако побачкам да събера пари за една еклипсе също

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

 

Брадаре - честито! Би ли снимал главата от задната страна и да ми пуснеш на РМ или и-мейл. Няколко неща ми се набиха на очи, но ще ти споделя по-късно, като видя снимките. Какъв точно е модела и от коя година, какви са адаптерите и откъде си я купи ?

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кольо ,благодаря .Надявам се да остава повече време за свирене.Честито и на теб за новите придобивки. :(

9teen8t9 ,благодаря и на теб . Китарата е страхотна ,така че събирай парите и вземай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Брадаре - честито! Би ли снимал главата от задната страна и да ми пуснеш на РМ или и-мейл. Няколко неща ми се набиха на очи, но ще ти споделя по-късно, като видя снимките. Какъв точно е модела и от коя година, какви са адаптерите и откъде си я купи ?

 

 

Мен,всичко е наред с китарата,ориджинъл си е отвсякъде.Отзад на главата има релефен печат със серийния номер и отдолу пише made in usa.Модела е standard а адаптерите са Seymour Duncan допълнително слагани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Евалата баце Стефане! А с Винтиджа какво се случи, продаде ли го?

Честитка и да почерпиш :)

А пък другата седмица живот и здраве аз ще се фукам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Евалата баце Стефане! А с Винтиджа какво се случи, продаде ли го?

Честитка и да почерпиш :cheers2:

А пък другата седмица живот и здраве аз ще се фукам :D

 

 

Оп,мараба приятелю,не съм го продал.Винтиджа е страхотна китара и не възнамерявам да я продавам :greenangel: .Айде,трябва да се видим и ще почерпя!!!Пък и ти щом ще имаш повод да почерпиш скоро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.