Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Най-сетне и аз се сдобих с една от култовите играчки правени от Nikifena: Firesound-а. Снимка няма да поствам, защото в момента е с дизайн нула. Просто исках сам да си направя кутийка/надписи/етц., затова Ники ми спретна само платката, както и менюал за досглобяването (че съм ламер). :)

След като го затворих и тествах мога само да кажа => НЕ-ЧО-ВЕШ-КО!!! Отвя отсякъде Тюбскриймъра ми (той е сток TS-7 без модове (засега)). Като драйв педал Файърсаунда е слабичък по моите критерии, но когато му се помогне с драйва на комбото става ЛУДНИЦА! Това което най-много ме учуди, е че дори с драйв и левъл на 10 саунда е много як и изобщо не става мазало, каквото се наблюдава при TS-7. Последният става общо взето само за буустър. Файърсаунда може да добави уникално МНОГО гейн, състейн и компресия. Аз свиря директно в all-tube AMP и въпросните състейн и компресия си идват от набримчването на лампите, а не с някакви смешни Босс камиони. Резултата е умопомрачително ЯК. Знаех, че Файърсаунда е много добър, бях чел и чувал от приятели, дори бях пробвал един (но в транзисторни лиготии), обаче наистина не очаквах ЧАК такъв страхотен резултат! Сега остава да доизчистя някои проблеми и да добавя един лек мод, след което ще го боядисам и т.н. А когато се снабдя пак със смислен комп и аудио интерфейс ще направим едно кратко ревю със семпли за сравнение с оригиналния TS-7. БДУ, чакам още една бройка ТS-7, която взех за модване, та може да се заформи нещо интересно... ;)

Отново да кажа на Ники едно огромно БЛАГОДАРЯ! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ЧЕСТИТКА!Ей,изкупихме ЛП копията,черни ли са вашите?

SHARO,ако те притеснява пробвай да я смениш,то и на моята има малко лепило по фингърборда след последното прагче,ма не ми пука. :hysterical:

 

хах не ме притеснява защото и без това щеше да ми се надере за 0 време

 

 

и аз мислих черна ма като ги видях и двете се разколебах и се прибрах у нас с чери сънбърст

 

относно пикгарда не мисля че имам найлон отгоре, чегъртах два часа и не свалих нищо освен чиста пластмаса

 

хах но се пак няма идеални хора нито идеални китари

 

свири хубаво тва е най важното препоръчвам я

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от къде го взе?!

сигорно е адски яка машина :yes:

до колкото знам те се броят на пръсти в България,както Диин,и Гипсън, и си е направо превилегия да имаш една такава :rocker::dance:;) !!!

аз съм със DEAN-RAZORBACK и хич не мога да се оплача :rocker:

според нем носенето им от 15000км."понеже донесох 2 диина си саслуйаваше! :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз подочух нещо такова,че за започнали за ги внасят от скоро,което си е направо похвално :)

само не разбирам защо наистина не ги внасят по принцип така както фендър и скуайър!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз подочух нещо такова,че за започнали за ги внасят от скоро,което си е направо похвално :)

само не разбирам защо наистина не ги внасят по принцип така както фендър и скуайър!!! :offtopic-001:

РФ са официален дистрибутор на Фендер за Б-я от доста време,а търсенето определя какво да се внася,определено доста музиканти предпочитат тази марка.По тъпо е че никой не внася Гибсън или поне дъщерния им Епифон (е в Гърция има),но като се вземе предвид че най евтините Гибсъни са около 2000 лв нови едва ли ще се внасят скоро,малко сме в третия свят по покупателна способност :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.