Jump to content
Българският форум за музиканти

Всичко без продажби

Показване на теми in Търсят се музиканти!Ноти и учебни материалиДруги инструментиКитараУдарни инструментиКлавишниБасВокалиХардуерСофтуерСъвети, трикове, въпросиКакво, къде, кога ?Авторска музикаМузикален бизнесТеория и КомпозиранеИзработка и ремонтГоворилняLiveСемплиКитарниБасДжемКавъриВидеоДухови инструментиТекстописанеДругиВашата продукцияНови албумиХай-ендMusic Center IkonomovЕлектронна музика и DJ - средства и похватиFactor7, 8, 9 - струнни китари и баритони публикувано в последните 0 дни.

Този поток се обновява автоматично

  1. Днес
  2. Мисля чрез интернет, ютюб. Има много клипове и обяснения. Гледах и в thomann между другото и има доооооста голям избор от китари за начинаещи. Ама мисля, че е скам някакъв. Харли Бентъни за по 150-200лв :Д Също ме е и малко страх да не дойде повредена и да трябва да се занимавам с връщания. Иначе и от там си харесах една китара: https://www.thomannmusic.com/intl/mooer_msc18_pro_guitar_dark_aurora.htm Но признавам си, че не съм чувала марката преди и не смея да рискувам Харлито, което харесах: https://www.thomannmusic.com/intl/harley_benton_st_20_ca_standard_series.htm Като има опция да е в комплект с усилвател и пак ми излиза 400лв целия комплект.
  3. Доста по-добре от последно когато слушах твои записи. Браво! Миксът ми звучи балансиран, инструментите звучат добре и се чуват отчетливо, но и аз като теб още се уча.
  4. Вчера
  5. Последната седмица
  6. Иначе откъм иновации ей тука бяхме коментирали една играчка, дето вдига с интегрална схема напреженията на ламБите, ама са със стандартни пинове.
  7. Благодаря! Ще помогне, ако може да ни преместите на 1ва страница
  8. Required* е търновска банда, която със своята свежа енергия и комбинация между авторски композиции и добре познати песни пречупения през техния стил ще започват концертите. След тях ни очаква дебютният албум на Моро и Невидено - завладяващо пътешествие през звуците на българския фолклор съчетани с тежки китари. Всичко това поднесено с дълбоки, поетични текстове, които докосват душата. Имаме четири дати Велико Търново, клуб Melon, 31.10 Севлиево, клуб "кафе театър", 01.11 София, Art Bar 158,28.11 (все още нямаме събитие) Перник, Rock'N'Roll Cafe Pernik, 29.11 (все още нямаме събитие) Ако турнето е успешно (както ние си го представяме), зимата можем да мислим за Стара Загора, Сливен, Карлово, Казанлък, Габрово и Троян.
      • 2
      • Like
  9. Билети: https://www.kupibileti.bg/bg/about-event/1429 https://www.eventim.bg/bg/bileti/koncert-promociya-na-rok-grupa-faktor-sofiya-joy-station-686258/event.html
      • 1
      • Like
  10. Засега все още нямаме певец или певица. Общо взето по едно обаждане на месец-два... За вокалист мисля е ясно, какъв тип търся - метъл ( хард рок) тенор. Певица - да може да замести класически метъл вокалист , евентуално някакво съвременно метъл пеене. Или може да е тип 90-те MTV - Joan Osbourne, Natalie Umbrulia, Alanise Morisette, Shirley Manson ( Garbage) etc Или класическа рок певица - Лита Форд, Джоан Джет, Доро, сестрите Уилсън ( Харт), дори диско кралица - АББА, или нашата невероятна Силвия Кацарова ( ако може да изпеете песните на LZ) Състава на Уран242 е налице - 2 китари, клавир, басист и барабанист. Засега репетираме по малко, правейки инструментални версии на песните, които харесваме и ще свирим. Отделно аз сам си ги записвам тези песни, за удоволствие ( вмъквам свои неща в кавърите) и най-вече да се уча да записвам, миксирам, мастерирам... мисля, че имам напредък. Ето последно, направих кавър на Паранойд. ето и кавър на Брейкин дъ лоу Като намерим певец или певица, ще записваме като група, Вкл и авторска музика. И не е речено аз да миксирам/ мастерирам. Т.е. целта е да постигнем профи качество в процеса на работа, а той не е от днес за утре. С други думи, ще трябва да е доста по -добре, от това, което постигам сам ( което мисля, че не е никак зле)
  11. Muziker смъкнаха преди Томан още преди няколко месеца, та дали не беше и миналата година!
  12. Koobenot

    Terca&Scala Engine

  13. Забеляза ли обаче къде е пъхнал климатика. Малко носталгията ме хвана, понеже през ръцете ми са минали стотици подобни красиви уреди от златната аналогова ера на 70-те-90-те...баща ми колекционираше всякакви декове, магнетофони, грамофони, усилватели, еквилайзери и др. hifi техника - една цяла стая беше отделил само за тях, но подреждаше и в останалите, понеже вече нямаше място. Но като цяло изводът от цялото видео е в края му - колкото по-добре си оправил помещението, в което слушаш, толкова по-малко EQ ще ти се налага да мърдаш.
  14. Супер сте! Браво!
  1. Зареди още активност
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.