Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос

Преведох на български тази страхотна книга на Белкин. Можете да я намерите тук: [url="http://muzikant.org/articles/glacierise/index.html"]цък[/url]

Сигурен съм, че би била извънредно полезна за тези, които композират! Ше черпите като се събереме да свириме :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

• 0
[quote name='Glacierise' post='518771' date='Jan 29 2010, 11:56 AM']Абе нямах такова нещо предвид. Всеки композира нещо, и го слага на масата за обсъждане, обяснява какво е мислил и защо, и така може да се учим един от друг. Не някаква групова композиция.[/quote]
ааа така кажи, и аз си мислех, че заедно ще композираме :greenball:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Изключително интересно и полезно четиво, дори и за хора като мен плуващи в плитчините на музикалната теория.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Ммм линка за ПДФ-а не работи :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Големи благодарности и от мен за страхотния превод на тази толкова интересна и полезна книга за всички нас, начинаещите композитори.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Здравейте и поздравления за труда, който сте свършили, за да преведете книгата. Само че линкът, който сте дали не е валиден или аз бъркам нещо. Надявам се, ако има начин, да го подновите. :) Предварителни благодарности

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
^ +1 (Генерирам търсене за да се появи предлагане :))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Не ми отваря линка, дали може нов линк, или да ми я пратиш на мейла: teodorslavov@gmail.com
Имаш каса бира от мен, като идваш на моренце :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Ето книгата на английски: [url="http://www.google.co.uk/#hl=en&sclient=psy-ab&q=a+practical+guide+to+musical+composition.pdf&oq=A+Practical+Guide+To+Musical+Composition&gs_l=hp.1.2.0j0i30l3.436.436.0.2609.1.1.0.0.0.0.132.132.0j1.1.0.les%3B..0.0...1c.1j2.CkW07e7dtrM&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=db054492aacfbe81&biw=1609&bih=858"]линнкове[/url].

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Ако някой има желание, нека я сложи за теглене българската версия. Молим. Редактирано от BLj

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Шалом,

на някого да му се намира под ръка в момента?

Поздрави,

Влад

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Намерих Glacierise но той не открива/загубил превода, а моето любопитство все още е на лице... Някой да пази копие? Надявам се има някаква причина тази тема да е важна все още?!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.