Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibobz


Recommended Posts

Много благодаря за отзивите. Виждам че интереса към тези неща не е отминал. За съжаление вече нямам възможност да записвам неща с толкова качествен звук, защото в студиото в което са правени имат твърде много работа за да се занимават с мен. Оттук нататък ще се налага да слушате моите неща хоум рикординг. Така че предварително се извинявам за по-ниското качество. Скоро ще пусна още неща с новата китарка - 12-струнен акустичен Ibanez :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...

Забелязах някаква тенденция - всички твои неща, които съм свалял някога, си остават на харда ми перманентно, iBobz. Невероятни! Още от "лошото парче в дроп-Ла" съм ти фен! :bravo::):bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се впечатлих като видях, че някой е изровил тая тема. В интерес на истината съвсем бях забравил за тия неща.

Лошото е че аз все обещавам, че ще пусна нови работи, ама от пустата работа вече свиренето ми остана на толкова заден план, че май ще прекратявам работата...

 

 

Нищо де...аз пак си обещавам че ще кача още работи...би пейшънт... :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се впечатлих като видях, че някой е изровил тая тема. В интерес на истината съвсем бях забравил за тия неща.

Лошото е че аз все обещавам, че ще пусна нови работи, ама от пустата работа вече свиренето ми остана на толкова заден план, че май ще прекратявам работата...

 

 

Нищо де...аз пак си обещавам че ще кача още работи...би пейшънт... :cheers:

Бобски, не зная дали ми вярваш, но току-що влезнах в "Авторска музика" с единствената цел да намеря точно тези неща и си казах "Мале, малеееееее сега докато я намеря тази тема.....?*^@!", а тя е на първа страница!

Емоцията, която носят и двата инструментала е неповторима, наистина. Аз вече съм го написала тук, излишно е да го повтарям. Много усмивки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много хубави композиции. :cheers:

Достойни за трайно уважение и признание.

Съберете се със CyberGene.....и тогава.... :violin: <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добро изсвирване на добра идея

 

такива хора тряа се клонират :cheers:

 

<_<

 

много добра динамика

 

мислил ли си да ги доразработиш? в смисъл цели песни, перкусии, бас линия.. вокали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокали - определено не. Мисля си, че някои неща е по-добре да не бъдат пояснявани от думи.

 

За разработки - тези две неща са толкова импулсивни и лични, че се опасявам, че само ще ги разваля, ако им добавя/отнема каквото и да е.

 

Предпочитам да направя нещо ново, което да е по-богато като инструменти и аранжимент, пък за вокалите ще видим...на този етап вкъщи е глупаво да се записват вокали най-малкото поради липсата на изолация и читав микрофон.

 

В съвсем скоро време ще запиша едно нещо, което представлява 12-струнна китара в 11/8 + струнен квартет, фретлес бас и някви перкусии, но ще отнеме време да се направи като хората, щото е пипкава композиция.

 

Обещавам, че като се завърши, ще я пусна задължително :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокали - определено не. Мисля си, че някои неща е по-добре да не бъдат пояснявани от думи.

Твърдо зад, пред и изобщо около това мнение - така мисля и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.