Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibobz


Recommended Posts

искам искам и аз да кажа!

страхотно е, човече, печелиш още двама фена в първите 30 секунди от първата песен!!! :bravo::bravo:

а в момента слушам и третата - аааааааааа направо се разбивам - и трите неща ме трогнаха много, а понеже изчетох и всички мнения дотук, искам просто да се присъединя, за да не повтарям! ще се слушат n на брой пъти тези неща... виждам аз...

:bravo::bravo::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз не съм доволен! Много станахте добрите музиканти...

Не ни скапвайте аматьорския форум, мамка ви...

Зашев, кво да кажа...

Хубаво, че тая глава я ползваш освен за шапки и за разни други неща. Ама тя музиката ти май и през сърдечния тракт минава.

Добре я пипаш китарата...

 

Мъка - страна на таланти, дето кучета ги яли; аре у БИАД, там няма мъка, само пот, прашки и Дарвин на обратен каданс.

 

Дано я пуснеш музиката на дискове. Не се отказвай, ще е отстъпление пред шикозните кичове и пред дарбата, човеко.

Айде със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

УНИКАЛНО. Не слушам такава музика, но това определо си заслужава вниманието. Браво и се опитай да ги издадеш такива творби не са за свирене в гаража...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчееее, велик си, отдавна го прозрях B) Ае ега стане по-скоро жегата, да ни свириш оупън еър пак :huh:

Явно имаш продуцентски нюх :lol:

 

Кат се стопли ше забием :lol::bravo:B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уха :D Може и да не слушам такава музика и да не отбирам много от китара и т.н., но е елементарно и лесно да се чуе от всеки, че произведенията ти са просто красиви и страхотни, да оставим, че са професионални на страна :):P:D:P Жалко, че не можеш да си намериш продуцент - Е това и куца особено силно на нашата държавица :D Не се отказвай, трябва да видим албум :D

Редактирано от CaptiveAlien
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Жестоко човече ;);) !!! Станах фен и аз! Много добре измислено, изсвирено и записано и на първо място прекрасно за слушане!... Ако ти дотрябват някой ден ударни свиркай! УСПЕХ! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.