Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Само при мен ли е така? Отваря началната страница за повече от минута, а една обява пускам за 20 - 25 минути...С 4G мобилен нет съм, скоростите ми са 14Mbps Down и 3Mbps Up...Други сайтове ми се отварят само като посегна към клавиатурата...Помагайте, ако нещо аз съм в грешка. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен базара от вкъщи въобще не ми се отваря.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е бавно. Доста. Като цъкна на една подкатегория и 10-те обяви ми ги отваря 40 сек. 10 сек. докато DNS-а върне инфото и после 30 сек. за останалото. Текста се отваря веднага, но картинките се точат с охлювска скорост. Ако сложа да отваря 100 обяви на страница и става страшно... ;)

Аз не вися често там, но в последно време ми се струва, че е видимо по-бавно. Преди беше ОК.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам CHROME. AdBlock съм забранил за домейна.

Редактирано от soundcraft

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре да ако пробвате в къщи или в работата - същото ли е? В смисъл пробвайте през различни провайдъри. Отделно ако имате разни "шокаритетни" плъгини - пробвайте да ги изключите. Пробвайте и с друг браузър за да видите има ли подобрение. За предпочитане без плъгини.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проба с IE, абсолютно чист - същия резултат.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен провайдера ти нещо да има зъб на нашия провайдър :)

Пробвай от друго място, от друг компютър.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес като пусках обява се бавеше на категориите по 5-6 минути докато ги отвори.С mozila съм.

Редактирано от Heartman

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Хром на Виваком нет и  отваря  бързо  базара,,,, :godbless:   но  понякога се  появява  2 ри акаунт :blush:  и  ме мята  през стобора  ... :greenball:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също с Хром и на Виваком - без проблем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Опера съм на Булсат нет,стационарен стар комп -отваря светкавично,само не знам защо не помни,а уж има опция,примерно ако не влезеш няколко дни и пак трябва да се пишеш със се паролата,в някакъв друг форум и месец да не влезна пак ме помни и дава "вижте новите мнения"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен провайдера ти нещо да има зъб на нашия провайдър :)

Пробвай от друго място, от друг компютър.

Възможно е, но дали нямаше да пипне и форума...Пробвах от друго място с Chrome и IE,  доставчик N3 - същата работа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго място имаш в предвид същия комп на друго място или друг комп на друго място?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.