Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

Имаш предвид VST ефект като ревърб да речем. Нали? А не VSTi плъгин като...бас или пиано...

Да ВСТ не ВСТинструмент.ВСТ инструмент ми е ясно как да заредя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля помогнете!

 

Tърся човек който да ми оправи настройките на Компютъра или да ми посочите такъв който се занимава с това.

 

Искам да ми тръгне нормално Cubase sx 3 , с виртуалните програми.

 

От София съм , казвам се Митко

 

e-mail - mpraise@dir.bg

 

skype - mitkoelei

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам... каква хардуеърна конфигурация използваш? И какъв точно е проблемът, който имаш с подкарването на Кюбейс? Желанието ти може да е голямо, но ако хардуеъра на машината ти е под препоръчваните минимални изисквания, това няма как да стане. Дай ни повече информация и ще опитаме да ти помогнем с каквото можем. Лично аз не обещавам нищо, защото смея да давам съвети само на хора, които познавам и знам, че няма да ми се сърдят ако не успея :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VST ефекти можеш да прилагаш не само към аудио тракове, но и към миди тракове, които са "закачени" към виртуален синтезатор. Принципът е съвсем същия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VST ефекти можеш да прилагаш не само към аудио тракове, но и към миди тракове, които са "закачени" към виртуален синтезатор. Принципът е съвсем същия.

На миди траковете ми излизат само миди ефектите :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, незнам дали windows-a и отделните програми могат да бъдат настроени, така че да ползват 2 вместо 1 карта.

Моля някой, който знае точно как става да сподели, че тука сме инвалиди... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз си поговорих с един познат, който поназнайва това - онова, и той ми каза, че м оже да имам проблеми ако едната и видео карта е вградена на дъното. :thumbs_up: А найстина имам желание да си използвам и двата монитора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се оправя с Биоса - оставяш за Default да ти е видеото на дъното и тогава става .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе Cubase 4.1 за легалните потребители.

sidechain2_01.jpg

A redesigned sample editor...

1af02bd0d4.jpg

.. and a Global Transpose Track type which is "woody" cool for arranging. There's some good fodder for FR's here.

 

Quote:

Cubase 4.1 adds a new track type: Global Transpose. This new feature makes it so easy to create new musical arrangements based on loops, or experiment with chord progressions without having to edit each part on each track individually. The new track type controls all Audio, MIDI and Instrument Tracks...

 

The new Root Key function affects the entire project including the Transpose Track, allowing for extraordinarily quick transposition of an entire song in just a few clicks.

Quick track controls...

 

Quote:

A new section has been added to the Track Inspector: Quick Controls. This set of eight user-definable realtime controllers gives ultra-fast access to any parameter available on the current track. Significantly speeding up workflow, Quick Controls are available for Audio, MIDI and Instrument Tracks, and can control any mixer parameter for audio and instrument tracks, insert plug-in parameters, VSTi parameters and MIDI controllers for MIDI and instrument tracks.

And free routing. A pretty big step for a free .1 upgrade to 4.x users.

 

Cubase 4.1 has been released with some really cool features. The VST 3 sidechains are exactly what the FR for Reaper is, clicking a menu to select a sidechain key source.

http://www.steinberg.de/41+M52087573ab0.html

 

Те тва е! Сайд Чейн Руле! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.