Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Най-накрая ми остана време и аз да се похваля. Ibanez Blazer '82 - тяло ясен, гриф едно парче клен, адаптери ibanez super 70.

 

blazerm.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

След около месец чакане пристигна това:

 

Godin Redline HB

 

dscf1425sf.jpg

 

Малко хазарт беше покупката, но цената на която я намерих ме накара да рискувам.

Много съм доволен от качеството на изработката. Личи си, че не е правена в Индонезия или Китай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Godin Redline ... от доста време ги заглеждам и още като пуснаха преди малко повече от 2 години Redline серията си с идеята за опит да пробият на heavy metal пазара, доста се впечатлих. Фен съм на Redline 3 но за жалост няма къде да се пробва в BG. Бях писал до фирмата тогава с конкретно питане за едни технически данни по китарата и останах приятно изненадан от бързият отговор. Може да се разчита на канадците и като качество и като коректност.

 

Към TheKhan: Случайно да имаш възможност да измериш дебелината на грифа на 1-ва и на 12-та позиция, че доста живо ме интересува това?

Редактирано от Bobolin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

 

Нямам правилния инструмент, за да го замеря супер точно, но ползвах обикновен шублер. На първо прагче около 22мм, на 12 прагче около 23.18мм. Имам Ibanez с Wizard II гриф и грифа на Redline е по-дебеличък, но пък ми пасна доста добре. Формата му не е точно C форма като на Ibanez, и доста удобна. Ако имаш път към Бургас няма да е проблем да го пробваш.

 

От Godin като правих запитване ми отговориха, че дебелината при 1во прагче е 21.2мм, така че предполагам, че замерването ми на 12 прагче също е леко завишено.

Редактирано от TheKhan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ЛТД е :) Но след малко модификациИ които предвиждам ще бъде бомба !

пп.Не съм си представял че ще свиря Бодом с Фендер делукс :hysterical::hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

От 2 дена, благодарение на TONY, съм собственик на това:

 

PA030324.jpg

 

Crate GT-50 Stealth

Първата ми "лампа" - вече няма връщане назад :)

Да му мислят съседите!

 

Поздрави.

Редактирано от Van Dim
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че се кефиш.

След месец-два да се похвалиш и със Селешън Винтидж 30 ъпгрейт.:ok:

 

 

Опс - и аз да се похваля - Епи Зак и новичък Айбаниз Джет флейндж - Пол Гилбърт.

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне и аз да има с какво да се похваля 12665682088f45f75bd6.th.jpg Cort KX Custom

+ 95ac3270143a4547bb0b9ee.th.jpg Roland 40 XL Радвам се като циганче на баничка :)

Редактирано от UnbreakableBond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.