Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

...дойде ми време и на мене да споделям радостта си...най накрая успях да си взема китара която ми пасва толкова добре че няма от какво да се оплача...и като удобство...и като визия...и като звук...все пак зарязах своя J-custom в полза на колегата...но нямам място за съжаления...защото ето я и нея...новата ми ослепителна красавица...IBANEZ RGA 427Z DSH...направо кърти мивки пусната през червения канал на дуал ректифаера...мислех да сменям адаптерите с ЕМГ-та...ама и тези се представят отлично...и ще си останат с тях...проблема с мазането на ниските тонове изобщо го няма...всичко е ясно размазващо и отчетливо...

 

http://www.ibanez.co.jp/world/country/frame_romania.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@buy&sell

Благодаря! Непременно ще запиша нещо в идните дни, стига разбира се, да мога да свърша с останалите ми ангажименти.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена си взех китара Jackson усилвател на fender и Тone works и сега не знам от каде да се уча заштото не ми се ходи на уроци пък и съм на 12 ;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Ееее евалата братле, суупер яка снимка! Продай го сега тоя винтидж и си вземи един хубав гибсън за тия пари пък с него ще си имаш снимката :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Новата играчка - VOX DA5.

Прилича малко на Valvetronix серията, само дето няма лампа. Иначе като за цифрова джаджа звучи много добре.

Работи и на батерии - 6xC, казват, че издържали от 18-30 часа.

Има входове за микрофон и някакъв плейър...

Като му се махне капака за батериите става open back :thumbs_up:

Има ключе за избор на изходната мощност - 0.5, 1.5 и 5W, полезно.

 

VOX DA5 - има там една интересна статийка за някакви "пустинни" музиканти :thumbs_up:.

 

Снимки:

 

25062010261.jpg

 

25062010263.jpg

 

25062010265.jpg

 

Снимките са правени с телефон... нямаше с какво друго.

 

Поздрави и честити нови придобивки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавица е, искам и аз такава^ . А мога ли да помоля за някой и друг семпъл, ако не е проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.