Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Разбира се, ще запиша някое видео, като имам време малко до посвиря с ампчето, за да видя кое как. Но на първо четене, това е много добър практис амп, има редица дребни кусури, но се преживяват (отвратителни работещи потове за волум и гейн, почти on/off, посредствен реверб и тн) заради наистина приятния, чист лампов канал.

 

 

@Hillbilly :thx:

Саунда винаги е опирал предимно до свиренето. Две еднакви ръце няма, това му е хубавото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нещо намеквате за зад китарното устройство май.Странно защо начинаещите не обръщат внимание на този факт!?

Кольо ти си велик,и най якото е, че си българин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде ми "клийн канала" за бъдещия стерео wet/wet риг, който съм тръгнал да строя:

Puretone_Head_Frontal.jpg

Ампът е мега зъл! Е, има някоя и друга дребна забележка, но като цяло е много добър. Няма никакви гадости тип превключване на канали, ривърби, луупове. Китарен вход, три врътки и копче за пускане, туй-то! Безкрайно количество динамика, ако може така да се каже. И въпреки никаквите "екстри" само от контролите на китарата може да извади какъв ли не звук. Ще гледам да запиша някакви демо клипчета (поне аудио със сигурност).

 

Задължително е всеки да има поне един амп с потенциометри по-малко на брой, отколкото са струните на китарата му. :yes:

 

 

 

П.П. Нямам търпение да го разглобя! :D Но първо да го чуя как си е фабрично. :)

П.П.2. Драйв и лийд канала - след месец. Че магазина празен и чакам да заредят. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Честито! Дали ще бъде много нахално ако те помоля за един клип в твоя стил за представяне на ампа?

 Готово  :thumbs_up: http://forum.muzikant.org/topic/184228-fender-champ-12/?do=findComment&comment=899217

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Сдобих се с интересна и рядка китара:

Samick JTR Marie MR10

IMAG0741_zpstbsd5czr.jpg

IMAG0740_zps8mz79goy.jpg

IMAG0739_zpsluzbnjmt.jpg

IMAG0739_zpsluzbnjmt.jpg[/url]

IMAG0742_zpsbnqkizsa.jpg

 

Повечето тук ме познават като отявлен трашър,а това е супер нетипична китара за мен!
Много готино ревю от Guitar World:

 

http://bcove.me/ajt5rm3l

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак да мина към по-сериозна музика едва ли, но определено запълних едно липсващо звено в колекцията - Китара за чист звук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

За краткото време от както я имам, първите ми впечатления са, че не е никак зле! Не бих си позволил да сравнявам произволно с други марки, но китарата има собствен характер и не е като повечето копи/пейст модели. Няма нищо общо и със Самиците от едно време за каквато я взех. Доколкото разбрах е струвала около $400 когато се е появила на пазара, но с къстъм адаптери и доста прецизната изработка не бих я причислил към стандартните шир-потреба китари за същите пари.

 

P.S. Сега тъкмо се разрових и ч намерих същата китара на супер цена от тоя линк:

http://www.musik-center.de/samick-jtr-mr-10-tdb-trans-dark-blond-marie-serie.html/?___store=en&utm_source=Google&utm_medium=CPC&utm_content=211240-Samick+JTR+MR-10+TDB+Trans+Dark+Blond+Marie+Serie&utm_campaign=SEA-ShoppingAds&utm_term={keyword}&gclid=CjwKEAjwsr-6BRCLvrj785rbhTsSJADjUxak3AtypWAFApGbdCq7nF-zfETi6rKth8I9j_E-BC5ydRoCfhLw_wcB

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.