Jump to content
Българският форум за музиканти

Покъртително соло на Станислав Хвръчилков


lyubche

Recommended Posts

eusa_naughty.gif Не му вервам, защото пее и свири на плейбек! nono.gif Иначе солото е страхотно измислено и перфектно изпълнено, признавам. coolp.gifА, момчето е и великолепен класически китарист, също и композитор.

 

П.П. Фамилията му каква точно е - Хвръчилков или Хвърчилков?

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hvartchilkov Хвърчилков лайф в едно шоу преди една година, доколкото виждам. Заинтригува ме, има и личен сайт, но нещо с тези нови Библии .. The Message of the Bible ми идва в повече, хайде наздраве!

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всичко най ми хареса текста. :recourse:

Солото е прекрасно но съвсем не на място.Все едно да не си се къпал един месец а да се напръскаш с най-добрия парфюм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hvartchilkov Хвърчилков лайф в едно шоу преди една година, доколкото виждам. Заинтригува ме, има и личен сайт, но нещо с тези нови Библии .. The Message of the Bible ми идва в повече, хайде наздраве!

:cheers2:

 

 

Бахти, това изпълнение на Сатриани си го спомням. Беше преди доста години и тогава бях малък, гледах го и си мислех, че не съм виждал човек в България да свири толкова добре.

Сега го гледам с други очи, слушам го с други уши. Вижда се, че тоя айбънец си е бая смотан, звукът му е лош и ефекти от озвучаването почти липсват. Чуват се и грешките на Хвърчилков, но пак си мисля, че това е едно уникално изпълнение за онова време - преди табовете, преди youtube и реките гнусни, но гениални япончета с яки китари, които завладяха света.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето клипа със Съкрушителният ден :

http://www.youtube.com/user/hvartchilkov#p/u/5/IZ0xQWGHpAo

 

http://www.youtube.com/user/hvartchilkov#p/u/12/IIsa5BAh0AA

 

вторият е с полета на Бийтъл-а.

Отзад ясно се вижда, че свири с усилвател Ямаха DG60. От него се подпалих да си го взема.

И още си го ползвам с кеф. Не знам докъде са стигнали Лайн6. Но ушечудно, ако се върнем назад във времето,

Ямаха ги отвяват, като куцо пиле домат !

:girl_witch:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето клипа със Съкрушителният ден :

http://www.youtube.com/user/hvartchilkov#p/u/5/IZ0xQWGHpAo

 

http://www.youtube.com/user/hvartchilkov#p/u/12/IIsa5BAh0AA

 

вторият е с полета на Бийтъл-а.

Отзад ясно се вижда, че свири с усилвател Ямаха DG60. От него се подпалих да си го взема.

И още си го ползвам с кеф. Не знам докъде са стигнали Лайн6. Но ушечудно, ако се върнем назад във времето,

Ямаха ги отвяват, като куцо пиле домат !

:girl_witch:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти къде видя "айбънец"?!?!?!

 

 

Извинявам се, тъпа грешка!

Просто си мислех, че е айбънец, а лошото качество на клипа не ми позволява да прочета марката на китарата, но след забележката го гледах пак и наистина е друга китарата - каква, не ми стигат компетенции да кажа.

(имам предвид клипа, където свири Crashing day)

Относно онова чудо от клипа на Let it be/Вярвай ти - подозирам, че е от оня вид 29 прагови китари, които съм виждал в ръцете на Майкъл Анджело, но всъшност дори не мога да гадая за марката.

Както и да е, за солото на Вярвай ти мога само да кажа, всъщност да покажа, това - :surprise::recourse::surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

:happy: Невероятно свири!

 

          Не по-малко важно е посланието,което изразява в текста.За съжаление тепърва ще се отварят очите и ушите.....много сме далече   

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ама как свири и пее само а?Едновременно

 

Съжалявам, но "пее" ужасяващо... А колкото до едновременно, личи се отдалеч, че всичко е записано предварително. (Освен, ако коментарът ти не е бил с ирония, тогава всичко, което написах не важи :D )

 

Солото е много технично, както и самият китарист, несъмнено много талантлив, но за мен това соло по никакъв начин не може да бъде изсвирено на тази песен и никак не пасва. Същото се отнася и за "пеенето" му. Иначе цялото ми уважение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко насеризно се взема тоя човечец, но записа(първия линк ) е пълна пародия на каквото и да било. Колкото и добре да свири,явно не му пречи да възпроивежда ушна ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.