Jump to content
Българският форум за музиканти

Питанки


Sad But True

Recommended Posts

Вижте това:

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?off...1&cat=71&f=4136

 

и това:

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?off...4&cat=71&f=4136

 

 

 

На кое от двете да се спра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от двата модела Fender Frontman продава и съфорумеца Petrucci, само ненам цената. Ако искаш говори с него. Но и аз не те съветвам да купуваш от Технополис...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

технополис е магазин като всички останали(само където не е специализиран).Вносителите на фендер са едни и същи(ако не се лъжа)

 

 

ПП В магазина на Технополис в Пловдив имаше 2-3 Джаксъна,който се продадоха.Сега има само 2 китари(мисля скуайери)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ultimate-guitar плюят злостно и двата модела, но 15R е с по-висок рейтинг и комай по-положителни ревюта. Още нещо, което би могло да те насочи (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам първия усилвател и имайки предвид около 50-те лв. разлика в цената те съветвам да вземеш него, а с останалите парички и малко отгоре да си купиш един Delay/Reverb на старо или на ново.

От усилвателя съм доволен, но не е нищо особено, типичния фендърски драйв - малко хлипав, но все пак драйв. Има малко недостатъци, но се преглъщат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията.В крайна сметка вчера отидох в магазина с идеята да си взема усилвател,ама видех,чух и.....не ми хареса нито един.

И китарите гледах ама.....Jackson китарите....... ами лястовицата изглежда ефектно,ама аз по-голямо дърво през живота си не бях пипал(като изключим първата ми кремона),същото важи и за другия Jackson с Флойд Роуз-а.Аз също свиря с Jackson ,ама при дадените обстоятелства не бих сменил "Баба Яга",която е 12 годишна за онези новите.Да ме прощават онези,които са си купили от тези китари. :)

В крайна сметка си тръгнах с фотоапарат и ДВД.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията.В крайна сметка вчера отидох в магазина с идеята да си взема усилвател,ама видех,чух и.....не ми хареса нито един.

И китарите гледах ама.....Jackson китарите....... ами лястовицата изглежда ефектно,ама аз по-голямо дърво през живота си не бях пипал(като изключим първата ми кремона),същото важи и за другия Jackson с Флойд Роуз-а.Аз също свиря с Jackson ,ама при дадените обстоятелства не бих сменил "Баба Яга",която е 12 годишна за онези новите.Да ме прощават онези,които са си купили от тези китари. :D

В крайна сметка си тръгнах с фотоапарат и ДВД.

Мдам Jackson не е това което беше....откак смениха собственика....:/

 

Макар и Солоиста да си остава същото качество :)

 

Уошбърн, например, за съжаление "евтините" им китари също доста са смъкнали качеството (е и цената респ...)

 

Честито! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.