Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-бърз китарист в България...


r u o k

Recommended Posts

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да има!Не знам как стоят нещата, но Юлиан Борисов е почелил такъв конкурс.Мога да се похваля, че имам честта да се уча от него и да черпя от богатия му потенциал, знания и умения.Неотдавна той издаде пърия си солов албум Changed.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За конкурс в момента не знам, но си спомням, че преди години имаше един българин Бисер Рачев, който известно време се подвизаваше по медиите с твърдението, че е вписан в Гинес като най-бързия китарист в света.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между друготоп разтърсих се из форума и доста весели неща прочетох за най-бързия в света. Заслужава си да се прочете.

Сори за офтопика. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да всички бързаме за някъде по принцип но Бисер Рачев не е най-бързия имаше някакъв слух че писал на Ингви да се надсвирват.... :) Има един още по-бърз казва се Ерол и е от Плевен , беше казал на един мой познат ще го викали да замества някой от G3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително забавни са такива конкурси :))). Много бих искал да се запозная с подобен най-бърз китарист. И причината за това е , че със сигурност аз няма да мога да изсвиря това което той свири. И обратното :hysterical:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В средата на 90-те гледах по БНТ някакъв репортаж от Сеул, където Рачев участваше в конкурса за най-бърз свирач на Гинес. Май наистина тогава е спечелил. Само че след него дойдоха други и т.н.

Кой е най-бързият китарист на България в момента - един Господ знае...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дооообре. Значи ако съм разбрал правилно, един от най-бързите китаристи в България е от ... Перник. Хората от този град не спират да ме изненадват. От утре вече ще съм по-благосклонен към всеки РК голф, който взема като всеки един друг делничен ден на абордаж околовръстното на китната ни столица, удвоявайки и без това кошмарният трафик.

 

Сори, ама не се сдържах. :rolleyes:

Редактирано от Bobolin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От подобни простотии (визирам такива конкурси и други подобни прояви), на бързото свирене, което е необходимо изразно средство като всички други и си има своето приложение в музиката, е излязло лошо име. А то не го заслужава, поне когато се използва със вкус

 

П.С. Не пиша от позицията на бърз китарист, никога не съм бил особено надарен в тази област :rolleyes: , а и от много отдавна не работя по въпроса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към средата на 70-те един съсед (по-възрастен от мен) беше републикански шампион на 100м. и 60м. гладко бягане. Свиреше малко на китара. Когато ходеше на състезания в чужбина, носеше редовно плочи.

Това е, като че ли е най-бързият БГ китарист, когото знам. Разбира се не е изключено и още някой наш спринтьор да посвирва, но аз лично нямам информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае темата е колкото и интригуваща толквоа и безсмислена , кой от форума има най бърза кола :punk_guitar: , а това че Ерол щял да замества някой в G3 просто ме разби ей хахахахаххахха , ама айде и аз да подам нещо старо на моя приятел Ангел Демирев , който надявам се ако прочете това няма да ми сърди че го поствам :rolleyes:

, да отбележа че това е докато е 9 клас , а преди 7 - 8 години можеби
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дооообре. Значи ако съм разбрал правилно, един от най-бързите китаристи в България е от ... Перник. Хората от този град не спират да ме изненадват. От утре вече ще съм по-благосклонен към всеки РК голф, който взема като всеки един друг делничен ден на абордаж околовръстното на китната ни столица, удвоявайки и без това кошмарният трафик.

 

Сори, ама не се сдържах. :rolleyes:

 

 

Не казвам, че е така, но защо пък най-бъзият китарист в България не може да е от Перник? Честно казано започва за ми омръзва от комплексарски изказвания от този род. WHAT THE FUCK !? "Хората от този град" не сме ли достойни да имаме някакви прозвища, или сме спрели да се развиваме, или какво ?! София, Пловдив, Плевен, Велико Търново, Бургас, Варна - там няма ли ГОЛФ ? Нямам нужда от твоята благосклонност. Колкото ти си гражданин на България, толкова и аз съм такъв. Това, че си от София (или от където и да било) не те прави повече човек. Това, че да напишеш дебилния си коментар те кара да екзалтираш, не значи, че трябва да го пълниш със саркастични тъпанарщини. Смея да твърдя, че това, че съм от Перник (да аз съм от "Хората от този град") не ме прави по-малко грамотен от когото и да било (нито по-глупав,нито по-малко музикант и др.)!

 

Питах дали съществува конкурс за най-бърз китарист в България. Не исках да прочета поредния коментар, който изразява никому ненужно мнение!

 

Освен да не пиша и повече коментари, 'щото съм от Перник?!

 

Сори... ама и аз не успях да се сдържа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.