Jump to content
Българският форум за музиканти

Певиците


Recommended Posts

Когато "обикновените" хора сформират група, те си търсят сродни души. Когато обаче става въпрос за професионални ангажименти, там е ясно: умението за работа "в екип" е една от проявите на професионализъм. Но знае ли българинът какво означава това?

определено знае:beer:но "простия" трудно различава едното от другото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи Теодоси !

Щом сте се срещнали с 25 певици и не сте могли да се разберете с нито една - значи вината не е в певиците а в теб!Не е възможно да се срещнеш с толкова много хора и да не можеш да намериш общ език с нито един !Потърси къде бъркаш в подхода !

Казваш - пеели по евтините дупки - извинявай а ти къде свириш по принцип ?А в момента ?

 

Може би си прекалено

придирчив - не мислиш ли ???

Потърси причините в себе си щом толкова време не можеш да си намерш певица !Явно певиците щом заминават могат да работят в екип - може с тебе да се мели трудно или пък просто те да не те харесват като човек !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ще загина от хумор:)))

Драга ми незнам коя си моророр, всички тези певици са сработват само с минидисковете си /сигурно да работиш в екип с такава машинка е много трудно - незнам, защото не ми се е налагало/. Досега никой не се е оплакал от работата си с мен. Навярно и занапред ще бъде така. Ако трябва някой да защити певиците - радвам се, че поне се намери някой, след толкова лоши мнения за тях досега. Всеки има право на защита :) Бандата ми се е сработвала с всякакви трудни характери, но явно напоследък няма и характери, а само навеждащи се издънки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като разглеждам постингите - единствено твоето мнение е негативно и то ,защото никоя не искала да работи с теб! имал ли си конкретно предложение за работа - за да те възприемат насериозно ?Не всеки е готов да захвъли питомното ,за да гони дивото не мислиш ли?И като те чета - през ум доРи не ти минава ,че може те да не са те харесали тебе - ти се имаш за съвършен - странно ,човек не е хубаво да е толкова самонадеян !Защото дори и да се работи с мини диск- някой трябва да натиска копчето !аз ТИ КАЗВАМ КАК СТОЯТ НЕЩАТА ОТ ДРУГАТА СТРАНА - А ПЪК ТИ СИ МИСЛИ КАКВОТО ИСКАШ ЗА ПЕВИЦИТЕ - ПРОБЛЕМЪТ СИ Е САМО И ИЗЦЯЛО ТВОЙ !вСЪЩНОСТ какво ти пука за певиците - нали прекрасно можеш да печелиш кинти и без тяхното участие - ами дерзай вместо да се жалваш тука какви са смотани !УСПЕХ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех и вие как се захапахте :) Няма да вземам страна,само ще кажа,4е който не иска да си има работа с певици,остава си тук и работи с певци,а в БГ има убийствени гласове.Ина4е,търпиш каквото е.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де!!! Аз отдавна спрях да говоря по темата, но последно отгожорих на паля4ото. Първо - въобще не се жалвам, а предупреждавам другите музиканти за простотийте, които ги очакват. Второ: не се имам за велик, а за нормален.

Трето: обиколил съм доста дуржавици и продължавам да го правя, за да ми пита някой за "конкретни предложения". И накрая благодаря за пожеланията за успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво - аз се подразних от изявлението ти че си се срещнал с 25 певици и никоя не си харесал-! Всичките са били недостойни да работят с теб !Ама има и друга страна - и ако те не са те харесали - де да знам може а си някой стар ,плешив и дебел и свадлив чичко и те да не са те харесали - можеш ли да знаеш как изглежда света през техните очи ????тА ЗАТОВА СЕ НАМЕСИХ -извинявай за острия тон ,ама в съда изслушват и двете срани все пак - ако си някой готин пич те ще се избиват коя да е с тебе - може и до бой да се стигне- има такива случаи - така че .....си помислих ,че може би причината да е в тебе ...знам ли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо: въобще не се жалвам, а предупреждавам другите музиканти за простотийте, които ги очакват. Второ: не се имам за велик, а за нормален. Трето: обиколил съм доста дуржавици и продължавам да го правя, за да ми пита някой за "конкретни предложения". И накрая благодаря за пожеланията за успех.

А що не си кажеш - ама честно - от певиците, които сте прослушвали, колко отрязахте заради външния вид? :) Доколкото знам, във вашите среди без снимка въобще няма да те чуят. Не се заяждам, но нека да си говорим открито ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то така е - външността е важна и за музикантите - не само за певицата !Пък и павиците не са предмети- те също имат възможност за избор.Срещат се с тебе и решават дали те харесват или не - ако не те харесват няма как да ги накараш да тръгнат с тебе и то в чужда държава - това имах предвид като се намесвам .Щом от 25 броя никоя не се е съгласила може повредата да е в телевизора на въпросния колега - защо трябва веднага да ги заклеймява като тъпи ,прости и че не можели да пеят даже - смешно е !Плюс това ако няма договор за работа навън - той можеда си търси ,ама и те си търсят сериозни ангажименти -който предлага договор- печели !та няма място за сърдене- всеки си гледа интереса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да е! Разминаваме се по много показатели, но всеки си има мнение.

Мисля да приключваме със споровете, всеки може да разбира думите ми,

както си пожелае. А за договорите - договори има за всеки и то доста добри, стига да му се работи и да работи добре, а в повечето случай визията изобшо не помага - знам го от опит.

Мисля, че сме решили поне част от проблема и това е все пак нещо.

Благодаря за мненията на всички Ви.

Успех на прохождащите в този бизнес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
;););) О, Буда! Вие ми разбихте детските мечти! /Аз съм само на 16 вске пак/. Още си падам леко идеалист. Искам само една добра група която да ме научи да уцелвам до стотната тона /защото четвърт тоновете още леко ми куцат,срам ме е да си призная/, да ми дадат да си пея с тях и по възможност да пиша текстовете или нещо такова. Не искам дори парите-прекалено съм безотговорна спрямо финанси,само едни двеста лв на месец,прилично жилище/без хлебарки плс/и да пея. Много да пея!!!!!!!! благодаря за вниманието!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери си добър вокален педагог,ходи на уроци,пробвай с негова помощ да записваш демота,изпращайте по разли4ни конкурси като Хит-1.Ако си добра ще те забележат,ще у4астваш в конкурса,може и да го спе4елиш.Така ще се запознаеш с много нови хора,колеги на твоята въраст и сходни интереси,ще усетиш тръпката от по-голяма публика,грешките в живото пеене,които с педагога ти,ще се стремите да из4истите и т.н. Гледай си уроците,завърши у4илище,ако имаш бъдеще като певица,кандидатствай в ДМА,развивай се,а за професионалната работа има време :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)
Здрасти Палячо,

Не съм преписвал текста ти на кирилица - това го е направил модератора

навярно. Май и аз му дължа една бира ;))

Иначе си прав във всичко, за което пишеш - поне и аз съм на такова мнение.

Познавам дори и един от даскалите, за които пишеш, преподаващи там - наистина ли му казват вече Поп-фолк институт - т. е. нов български Поп-фолк институт нали???  То си е така ;))))

След като започнаха да падат договори за мъжки банди с голям зор се решихме да си търсим певица - няма да ти обяснявам пред какво бяхме

изправени!!! Всяка една с която се разбирахме за работа/вече са над 25 на брой - а ние опитахме да си намерим само една, ама да е точна/ мисли, че е най-добрата - "другите са некадърни" дори се саморекламират . После решават да си намерят още някоя банда излизаща навън и с тях да се уговорят, ако нещо се забави работата с първата банда - колко са плоски горките!

Накрая всички изглеждат, като Ренито, само дето не си го признават.

Чакат някои, като нас да им направят плейбеците/ако може и с вокалите/

и запраскват по евтините арабски дупки с великата си група - МИНИДИСКА.

След 3-4 мизерни месеца се връщат и се оплакват от всичко, а да работят неискат -защо ли?! - може би пък немогат. Та мисля да не се занимавам с подобни повече, само си харчим парите и нервите.

За нас винаги е имало и ще има работа и то без да се навеждаме.

Знам какво е да се работи навън и не е било никога толкова шарено, колкото очакват "виртуозните" ни певици , но явно някои от импресариите тук им набиват в празните главици, че 1000 долара и измисления пълен пансион е горната граница"пая" за българския музикант в чужбина - е! като са решили, да си вярват на когото искат. После пак ще хленчат - абе тяхна си работа.

А за бирата - може да пием по една за здравето на всички кадърни български музиканти, кадето и да са в момента. Наздраве!!java script:emoticon(':beer:')

Направо съм шокиран, ако вярно има такова училище, просто хора които учат там са с някаква грешна представа ,изобщо за музиката.Отиваш там и те учат някакви които, изобщо не са в час,какво може да научиш от фолка

Редактирано от evans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Ако всеки си вършеше работата и от скука не чоплеше за глупости колегите си в извънработно време,всичко щеше да е толкова прекрасно! И нямаше да има лоши певици, нито лоши барабанисти, китаристи (и останалите поименно), а само чист професионализъм. Ренитата умреха,хора, ново поколение има. Оптимизъм и компромиси :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.