Jump to content
Българският форум за музиканти

Колебая се между 2 кубета Behringer


Izual

Recommended Posts

Аз съм фен на усилвателите на BEHRINGER но аз нямам много опит в тази материя и искам да знам каква е разликата и според вас кой е по-добър.

 

1. BEHRINGER GTX60

2. BEHRINGER VT50FX

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм фен на усилвателите на BEHRINGER но аз нямам много опит в тази материя и искам да знам каква е разликата и според вас кой е по-добър.

 

1. BEHRINGER GTX60

2. BEHRINGER VT50FX

 

Мерси предварително.

 

 

кеото и да вземиеш все ще е грешка :)

 

тук един колега продава едно пийви бандит, което ми се струва много по-добре, но това е мое мнение

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм фен на усилвателите на BEHRINGER но аз нямам много опит в тази материя...

 

Второто ти твърдение обяснява първото.

Както казва и Acei. Behringer имат едно-две що годе удачни попадения при ефектите (за цената си), но с усилвател не си струва да се рискува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво бихте препоръчали ,като се има в предвит,че аз свиря непрофесионално и за удоволствие ?

 

е виж бандита

 

мисля че колегата е peci

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не случайно логото на Behringer е задраскано ухо - техника за глухи :) Майтапа настрана - не си давай парите за глупости. Не си заслужава. Имал съм усилвател Behringer GX112, свирил съм повече от година с VAMP2, бях си купил и един камион distortion някакъв, помня че беше розов. Всичко е пълен майтап. Виж, каквото са ти препоръчали колегите :)

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква мощност ти трябва - ще свириш в къщи за кеф или някъде искате да си надувате главите.Щото транзисторно 50 вата с бас и барабани ще се поизгубва в микса.Каква музика предпочиташ да свириш,дали рок,блус,фънк,мЯтъл,дет,грайнд и т.н.?И това има значение.Също ще го бустваш ли с някое овердрайвче.Трябва да си дадеш отговори на тези въпроси.Иначе ще ти препоръчам с някой приятел който разбира да си купиш нещо втора ръка от форума,за да не даваш много парици в таз криза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.