Jump to content
Българският форум за музиканти

Pro Tools


P_A_C_H_O

Recommended Posts

Припомням, че обсъждането на кракове и тем подобни не се толерира тук (не дай Боже, предоставянето на линкове към тях).

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се! Сега ще се наложи да изтриеш доста от постовете в темата за Logic Pro, Cubase и т.н., защото забелязах, че се обсъжда нов ъпдейт на Logic Pro, който го имало в Залива на пиратите. На всеки е ясно, че болшинството ползват пиратски софтуеър. За постването на линкове съм съгласен, че трябва да не се практикува, ама чак пък да не го обсъждаме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-нова от 9 няма. Та тя излезе преди около месец. Мисля, че MBox 1 поддържа най-много Pro Tools 8 cs1. Плюс това програмата е защитена с USB ключ- iLok2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ съм чак толкоз тъп :whistle:

 

Мбокса ми го разпознава като Core Audio и мога да го контролирам от audio midi setup. Но ако не стане ще се намери вариант. Та дори и през вградената. Струва ми се, че има горе долу добър звук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е въпросът в това дали си тъп. Pro Tools 9 не е съвместим с MBox 1. И въпреки, че работи вече с Core Audio Devices все още има такива, които не се поддържат. Намерих този сайт, на който има драйвъри за твоя хардуеър. Остава да подкараш Pro Tools 9. :whistle:

 

http://www.usb-audio.com/

Редактирано от yamahadrums
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шегувам се естествено. Към момента мога да пускам Мбокса през core audio. Според теб няма да може про туулса да го подкара като core audio device така ли? Ще погледна и тоя драйвер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно така. Навсякъде пише, че не се поддържа. Аи ти няма как да подкараш Pro Tools 9 без iLok2, освен ако не намериш друг начин да го подкараш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за йлока не се притеснявай. имам си. Добре де с квото стане с такова. ама не схващам. Хем всички кор аудио девизи хем не. Щот в момента без никакви драйвери ми се разпознава боксчето и перкам с логика 9.1.3. Преди имах про тулс 8 ЛЕ ама не ми върши работа с тия лимитации...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.