Jump to content
Българският форум за музиканти

Heavy Metal фен!


a_panov

Recommended Posts

Ммдамм.. Вуйчото е пйекан яко :D Сигурно има успех с бабите :)

:) Щеше да е таш*к ако има обратния вариант на вуйчака - някое 3 годишно как свири "Bear is the key" от "Bear of the dark" на незаменимите Maiden.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичото убива рибата, но в профила му пише, че е на 54, така че не е чак толкова стар и е китарист в някаква унгарска хард рок група, така че не е чак толкова учудващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека от клиповете които е постнал Панов е някаде около 60 те години и за възрастта си свири перфектно.С оглед на това с какво разполага не ми се вярва да разчита на пенсийката си.Доста тук от форума сигурно нямат и половината от неговата апаратура и инструменти.Не бъркайте БГ пенсионер и такъв от западна Европа.Светлинни години са напред.

 

ПП МАрто може би ще ни постнеш някое изпълнение с триолите :metalist:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Този човек ми напълни душата, честно. Готино свири. E, малко маже на моменти, ама аз и толкова не мога (а и надали някога ще мога) :punk_guitar::metalist:

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно малко допълнение :greenangel:) Също толкова възрастни свиреха преди една седмица в София нали и събраха около 60 хиляди на стадиона :)Затова няма място за чудене!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно малко допълнение :D) Също толкова възрастни свиреха преди една седмица в София нали и събраха около 60 хиляди на стадиона :hysterical:Затова няма място за чудене!!!

 

 

Я си помисли за трудността на "Master of Puppets" и "Alice in Hell", примерно, и произволна песен на "гръмотевичките" ! Май единственото общо е възрастта на музикантите....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ :) Мастера на куклите го свирех като бях на 18 год. и имах хеви-метъл залитания покрай един приятел,фен на Металика,а на Ангъс пипането не мога да го докарам 1:1 и до ден днешен, да го сравняваме със смешника Кърк е повече от смешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Що да е майтап?

 

"Мастера" може да си е елементарен, но какво остава за произволно ДиСи парче?

 

Иначе бандата нека си е яка, никой нищо не е оспорвал.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами запиши едно парче на AC DC, ама да звучи поне горе долу достоверно и го сравни с усилията по научаването на Master of Puppets. На мен поне първото ми е по трудно. При банди от типа на DC трудноста е в това да се изкара пипането , а не да се изсвирят тоновете. Иска се яко свирене защото дист почти няма и саунда се вади от ръка

 

А иначе аз харесвам Металика много дума да няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе добре свири човека и има 'баси яките китари, ама проблема е, че на мене ми идва доста инфантилно на тази възраст да си пуска клипчета в u-tube.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дядката разбива цимента направо иска ми се поне усилвател като неговия да си купя но за това има още време.Искам да съм като него.Боготворя го . :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.