Jump to content
Българският форум за музиканти

Heavy Metal фен!


a_panov

Recommended Posts

Както се казваше на времето в клуб НЛО "Хвала на такъви хора". Баща ми още се ослушва да си вземе така желания бас,но си мисля,че до към края на годината ще е сколасал или в краен случай ще му купя аз ( тва се вика музикална саможертва,защото аз ще остана без коледен подарък :D , но е за добро) и ще се заформи едно семейно трио - бас,китарка моя милост и дребния Джон Лорд т.е. брат ми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, човека изглежда някъде около 60те, a в тази граница попадат Енгъс Йънг, Джими Пейдж, Кийт Ричардс и Ричи Блекмор.

Определено няма нищо изумително в това човек на тази възраст да свири на китара :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, човека изглежда някъде около 60те, a в тази граница попадат Енгъс Йънг, Джими Пейдж, Кийт Ричардс и Ричи Блекмор.

Определено няма нищо изумително в това човек на тази възраст да свири на китара :D

Моля моля, Angus е още на 55 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^Даже наскоро ги навърши. Иначе дядото е жесток, видях и клипове как свири Малмстийн.

Редактирано от Slav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:coolp: Това е пример, как е най-гот да се остарява, дори и да не си "пробил", като "звезда". Просто трябва да се свири, пее, танцува, каквото и да се случва в проклетия ни живот! :rocker: Много от нас, дори и не подозират, че да си музикант е най-висше благо! :pray::thumbs_up::pray:

П.П. Напишете готини отзиви под клиповете му, това ще ви се върне някога! :thumbs_up::pray::thumbs_up:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Бъди по-снизходителен към чичето и си представи, че ти, си на неговите години и как изсвирваш "xxxx" с триолите, дето са в оригинала :thumbs_up:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е то - поредното доказателство. Няма значение на колко години си - важното е да си го усетил и да ти харесва. Свиренето май става като дишането - спираш чак когато не можеш да си движиш ръцете или чак когато сложат капака :hysterical:

Няма съмнение ,че този човек си има и група - няма значение на колко си и как изглеждаш вече - намериш ли съмишленици от твоя калибър със сигурност ще се намерят и фенове на групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.