Jump to content
Българският форум за музиканти

Distorment 2005 Demo


Recommended Posts

Най-сетне 3-те песни, които обещахме да запишем за сайта си преди няколко месеца. Парчетата са както следва:

Mp3-ките можете да намерите и в чисто новия акаунт на бандата в myspace.com - http://myspace.com/distorment

Уебсайтът ни също е напълно обновен - http://www.distorment.cjb.net/

 

Междувременно се разделихме с басиста си и в момента търсим нов.

 

Приятно слушане, надявам се да ви хареса :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бравос момчета. Страхотни сте, и надобрявате все повече и повече. Продължавайте все така!

ПС: много яки барабани, ще споделите ли какви са? Направо сте ударили джакпота с тях ми се струва :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демото ме кефи яко .... аз малко се поотдалечих от този стил , но песните ви са много здрави и звучат много добре! Успех!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо честито ви демо и се радвам, че сте го направили, макар и забавянията от еди и други страни :):dance::cheers:

 

На мен ми е малко слаб баса (бас китарата) ама го слушам на колонки на работа сега. Както и да е:dance:

 

Ами освен да ви пожелая албум да запишете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре се е получило.клатим тука вратлето :cheers:

Успех!!

На фона на Фсички суперлативи само ше си позволя една мъъничка критичка :) :

вокала малко праволинейно се изказва на всякъде.трябва по вече да ъъъъъъъ нъл'мъ разбираш :dance: Инъче като тембър е доста съблазнителен.

:)

Blind Hatred-е вечния фаворит :guitar: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е! Съжалявам, че не съм ви бил на концерт до сега :no: Голема резачка е сичко. Леле е са слушам Blind Hatred и се насирам направо. Е са ще си го кача на мп3 плайъра. А диск ще издадете ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за добрите думи и пожелания :no: Доста насърчително действат :no:

 

Понеже имаше въпроси за записа:

Китарите и баса ги записах вкъщи, вокалите ги записахме у вокалиста, а барабаните са запис за 20лв в репетиционната (PJ) със спукани фусове вместо крешове и с толкова обработка, че да няма много общо с оригиналното им звучене :no:.

Бюджет..какво да се прави :) но поне демото е безплатно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелееее супер е! много се накефих!!! китарите и барабаните са супер!!! много професионално звучи цялата хава :no: давайте само така! :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сещам нещо друго в стилово отношение, което да е по-далеко от личните ми вкусове и мераци, но въпреки това: СУПЕР Е!!! Много ме изкефи. Кийп он шмиргелинг!!! :metalist::happy::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък много ме кефи Sanity Crisis, щото тупа-лупа-тупа-лупа-тъгътъгъ-дуф-та-да-та-та-та-цсс, н'ли ся, и ми напомня за Machine Head. (тва като похвала да се разбира) :D

 

За вашия си стил перфектно се справяте. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да се повторя - Благодаря :)

 

Искам специално да благодаря на Mu3epHuK, имам 3 песни на Antagonizm и имайки предвид колко много ме кефят просто не мога да не го направя...пък и :D Machine Head :D

Редактирано от sw1tched
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.