Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София


Recommended Posts

Аз съм ..непретенциозна 104 кг част от лекиинката група "рокери", които се сбират (сбираха) там (Подуенски кестен) и имам няколко основателни забележки към заведението :

 

- много бавно готвят

- цените им са високи

- порциите им са малки

- писна ми да гоня плъховете, като се напъхам с мотора в безистена

- изключително тясно е вътре - за не повече от 20 души!!, дворът си заслужава, но чак инструменти едва ли ще дадат да се носят! Нас лично ни карат да бутаме моторите и да ги палим чак като излезем на Бул. Мадрид мине ли 22.00 часа! Но пък сме стояли до 24.00 часа там..

 

Ако смятате, че е достатъчно да има бира и да е идилично тихо насред София - отидете при Попа, който спечели 50 000 от Стани богат и кара едно Сузуки с расото ;) хаха :thumbs_up: (Попът е собственика на чорбаджийницата)!

 

И аз ще дойда, с ваше позволение, някой път :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, тва не е ли един двор със стряха над половината?

Ачо, значи и Цвети познаваш, дето фризира в Дружба? И Ванката,дето управителстваше кръчмето до Маската?

Не е лошо като кухня, ако е тва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Да не спамим! :thumbs_up: За това малко офф - топик :thumbs_up::) всичките ги знам и едно ми е ясно - едва ли ще е удачно хора с желание да си споделят интелигентните ;) музикални идеи и да обменят опит, да бъдат сред непораснали деца с бирени шкембета, банкови заеми, и с триста кила дебелаци в гаражите :) хаха

А за Чорбаджийница "Подуенски кестен" - намира се на бул.Мадрид No.18 - както каза Ignite - след кръстовището на Евлоги Георгиев и Мадрид надолу към Подуяне, откъм страната на Фантастико, 30 - ина метра след магазина! Гледате за тухлен безистен, който въвежда в дълбок вътрешен двор. Обстановката в двора е много приятна, яденето не че не е вкусно! :) Други забележки имам към него :)

 

Не забравяйте да опитате местния качамак! Ауу! :) С биричка! :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, аз няма да мога да се появя. :greenangel:

 

Да споделите впечатления после!

 

С някои от вас ще се видим после на Liquid Pension. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честно да си призная с тази активност в темата и аз реших да не идвам, за да не съм се разкарвал напразно! ;) Мадрид е от другата страна на.. Витоша за мен :beer: хаха :wub:

Нищо, има време! А какви са впечатленията на посетилите сбирката?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми беше адски приятно с хората, които дойдоха :beer: Доволно бира се изля, хапна се... Демируг видя какво е люто ;) Обсъдихме музикалната реалност в България докато Демируг береше душа от лютото. Поговорихме за музикални инструменти и се разотидохме :wub: Дори и да не се хареса на масата хора с Калата си говорихме, че занапред нищо не ни пречи да си правим импровизирани срещи там :) Мерси на дошлите, а останалите да си поръчат "Скандално" от менюто следващия път, за да видят какво му беше на Ицо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, нищо им нямаше на снимките, но е истина, че понякога picvalley.net и антивирусните не се долюбват.

 

Да разбирам, че ви е допаднало заведението? Ако е така - да се местим официално?

 

И понеже предполагам, че сега заради многото почивни дни всичко живо се е изнесло от София, нека да направим една сбирка за по-другата събота ( 10-ти май)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, приемам мълчанието за знак на съгласие. :)

 

Официална форумна сбирка на 10-ти май, събота, от 19:00ч.

Място - горепосоченото заведение на бул. Мадрид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, оказа се, че по празниците заведението не работи. Собственикът все пак е поп и има доста ангажименти :greenangel: Явно ще е проблем когато решим да се видим на по бира в първия петък от месеца, а и незабравяйте, че петъците там са резерве за групата рокери и само в събота ще можем да седнем и да полафим за музика на спокойствие ;). Обмислям резервен вариант в момента, но не знам доколко ще е удобно за всички, затова още го мъдря дали като локация е ОК. Пускат прилична музика, понякога свирят групи. Има скаричка и е близо до Плиска, но не мога да кажа улица, защото не мога да се ориентирам точно коя се пада до него - забито е между блоковете... Там са забивали и Черно Фередже преди време. Заведението се казва X-ing. За жалост за довечера няма как да смогна да говоря с тях, защото им нямам координатите. Вчера вечерта беше свободно и имаше едва 3-4 заети маси. Тези дни ще го измисля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Викторе, нещо не те разбрах? :greenangel:

 

10-ти май е събота (следващата такава, а не утре ;) ), и е официален работен ден? Вие също сте били там в събота? И по принцип говорим вече за първата събота на месеца, по простата причина, че петъците са ангажирани от събратята рокери?

 

П.П. И ако вече всичко е наред - разчитам да минеш да запазиш маси. За ДРУГАТА събота. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уеуе, къф съм проз! Да, само да видя, че е отворено и заемам масите :greenangel: Само трябва да знам колко хора сме, защото миналия път стана малко конфузно. Той беше запазил към 20 места. Не че е проблем, но ги пази до момента, в който не му казахме, че сме само 5 човека този път заради теста ;) Няма грижи за запазването. Само да го видя, че е отворено заведението и запазвам масите. Пак ще кажа бройка към 15-20 човека, с опцията да сме по-малко или дори повече. Времето става прекрасно и може да седнем отвън ако е топло B) Очаквайте ъпдейт от мен относно темата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се на собственика на заведнието и пак лоши новини. В събота смятали да работят до 17.00 часа, което е удар и шок за нас :greenball: Трябва да се мисли за ново място, което да не е с така плаващо работно време. На мен не ми пречи да му званя преди да дойде деня за срещи, но ако се случва често така, просто няма да е приятна история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.