Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София


Recommended Posts

Кръчмата е много добра,тествахме я вече. :hooray: Ще гледам и аз да намина в петък пак да пийнем и да си побъбрим! :happy:

 

П.П.Ще гледам де не се появят очилата преди мен пак!!! :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално се извинявам на всички потребители,които евентуално са имали желание да посетят сбирката и поради организационни неуредици - не са успяли!

 

Постарахме се с Рафо да намерим по телефона повечето хора и да ги предупредим,че се налага смяна на заведението в последния момент.Ама наистина в последния момент - на мен Рафо ми се обади в 19:00ч !

 

И все пак смея да твърдя,че си изкарахме приятно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално се извинявам на всички потребители,които евентуално са имали желание да посетят сбирката и поради организационни неуредици - не са успяли!

 

Постарахме се с Рафо да намерим по телефона повечето хора и да ги предупредим,че се налага смяна на заведението в последния момент.Ама наистина в последния момент - на мен Рафо ми се обади в 19:00ч !

 

И все пак смея да твърдя,че си изкарахме приятно! ;)

 

 

особено г-жа Славова:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално се извинявам на всички потребители,които евентуално са имали желание да посетят сбирката и поради организационни неуредици - не са успяли!

 

Постарахме се с Рафо да намерим по телефона повечето хора и да ги предупредим,че се налага смяна на заведението в последния момент.Ама наистина в последния момент - на мен Рафо ми се обади в 19:00ч !

 

И все пак смея да твърдя,че си изкарахме приятно! :)

 

 

Е да ама аз, AdHox и Niki123bg дойдохме в "Джаз&Прог" към 19.30-20 ч. и изкарахме до 23 ч. и никой друг от форума не се появи. Долу имаше една голяма компания от фенове на Dream Theater, които си гледаха тяхно ДВД. От заведението ни казаха, че има цяла запазена маса за нашия форум, на която седнахме, но си останахме само тримата. Все пак някой предвидливо е резервирал маса, ама що така сменяте заведението в последния момент!?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маса не е била резервирана от нас,гаранция. Нито от мен,нито от Рафо,нито от някой друг. Причината за това е,че при три поредни срещи в петък вечер си бяхме само ние там - никой не е предположил,че на четвъртата всичките маси ще бъдат запазени?! Рафо е отишъл там към 18:50 и ми се обади - имало запазени места за два (2 !) форума,но не и за нашия,за съжаление. За това се наложи да импровизираме и бяхме съвсем наблизо - в бирария "5-те кьошета".

 

Изключително съжалявам за така получилото се недоразумение - възнамерявам за следващата среща вече да резервирам места,но само при условие,че предварително имам някаква бегла представа колко души ще се съберем! Защото на сбирките ни са идвали и 5,и 35 потребители - разбирате,че ако предварително запазя места за 15 души,например,и после се съберем петима се получава неловко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, определено ;)

 

Ние все пак изпихме по няколко бири и си полафихме на тема усилватели, предусилватели и сие :)

 

пс. Една лелка дойде и каза, че масата била запазена за форумът, който си правил срещите всеки първи петък от месеца и ако не искаме да ползваме въпросната маса (ние бяхме седнали горе на една малка масичка), щяла да даде запазената маса на други хора и ние се настанихме на въпросната маса (бая големичка беше). Щях да звънна на Рафо, но след цял ден плямпане батерията на телефона сдаде багажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Следващо действие - петък,2-ри ноември,19:00ч.

 

ВНИМАНИЕ - МЯСТОТО Е ПРОМЕНЕНО!!!

 

Новото място е на следния адрес - ул.Хан Аспарух 3,заведението се нарича "Jazz&Prog".

 

Повече информация - http://programata.bg/index.php?page=detail...=1&pid=4350

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=27263

 

:greenball:

 

И си зареждайте телефоните! :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запазил съм маса за 10 човека в петък, 19:00 ч. Ще я пазят до 20:00 ч., тъй че бъдете точни, тъй като аз няма да успея да дойда в 19:00 ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За коя от всичките улици Хан Аспарух става дума?

 

За тази, която е пряка на Х.Ботев, и е на 2 крачки от 5-те кюшета ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Следващо действие - петък,7-ми декември,19:00ч.

 

ВНИМАНИЕ - МЯСТОТО Е ПРОМЕНЕНО!!!

 

Новото място е на следния адрес - ул.Хан Аспарух 3,заведението се нарича "Jazz&Prog".

 

Повече информация - http://programata.bg/index.php?page=detail...=1&pid=4350

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=27263

 

:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.