Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

и аз да се похваля фирма еконт строши най новия ми бас

направо му еба майката внимавайте какво получавате за да не се случи и на вас опаковайте дурако устойчиво смазали са направо кашона и са ми счупили тялото на баса Е нема такава простотия

Редактирано от temerut
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас...явно е до случая,щото на мен са ми пращали доста тежка и крехка пратка,но я бяха наблъскали с пуканки и облепили отвсякъде с големи букви "ЧУПЛИВО!!!"...бил ли е опакован както трябва баса?Поне аз съм останал с добри вЧеПатления от Еконт...за разлика от BulPost... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

И за това се чудя. Клиент съм на Еконт от доста време и са минали доста китари през офиса им. Някой са били не добре опаковани, други "бетон", но проблеми не съм имал. Надявам се това да е някакво изключение.

...и е важно да се отварят пратките пред тях за да може да има основания за рекламация.

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Краси, направо ти съчувствам :ban: Фирмите доставчици би трябвало да имат политика за обезщетения при доставка в такъв вид. Ако можеш да го докажеш и ти се разправя, действай смело! Аз цял живот мечтая за още един бас, а на хората като им носят строшени ми става криво и неприятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно си признавам такова куриерско изпълнение не бях виждал! За да се строши така баса трябва доста европалети да се били качени отгоре.

Вече ще си имаме едно на ум!

 

П.Пс. Баса може да се възстанови. Пораженията са сериозни, но все пак може да се оправи без да има и спомен от повредата.

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.