Jump to content
Българският форум за музиканти

Garland Custom Combo


Recommended Posts

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

може би щеше да е по яко ако звука от комбото е взет с микрофон ..... преполагам че сте ползвали емулираният изход

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле! Комбо мечта... звукът е супер а видът е уникален. made in bg rullz, китайците боб да ядат!

 

Колко горе-доло струва? Навярно цената е четирицифрена. Един ден се надявам и аз да се сдобия с едно такова :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^ да така е ... може би съм се заблудил ..... ... просто саунда е доста стегнат , а аз очаквах да е по-суров .....

още веднъж поздравления за якото комбо

Росен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"отделни presence и resonance контроли за всеки канал" :surprise: Да не говорим за останалите хиляда опции. . .

 

Поздравления за идеите, изработката, звука и много доброто видео представяне (много по-добро от да речем видео представянията на сайта на Rivera www.riveratv.com - но това е мое лично мнение).

 

Ужасно съм впечатлен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комбото изглежда и звучи супер :)

 

Ако сте отворени към критика бих казал, че представянето на Lead канала, можеше да бъде и по-добро. Щеще да звучи по-професионално и по-добре, ако свиренето беше по-стегнато, защото в този запис специално на няколко места е замазано, неритмично и с не добре артикулирани palm mute-ове.

 

Другото нещо, което бих споменал е, че според мен щеше да е добре да бъде демонстрирано влиянието на отделните контроли върху звука. Да, характера е най-важен, но и цялостния баланс е важен, а в случая той се въртеше околко две крайности - едната леко кашонеста, а другата нещо като много ъндърграунд death/grind.

 

Надявам се да не вземете мнението ми за плюене, радвам се и се гордея, че подобни неща са Made in BG просто представянето е също толкова важно, а понякога и повече, и винаги може да е по-добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градивна критика е винаги добре дошла :)

 

Но суровия материал беше около 70 мин (и то с не всичко, което можеше да се демонстрира) - от него останаха само 10 мин - ограничението от YouTube :girl_witch:

 

Може би новия собственик ще отдели време и ще направи по-дълго и интересно ревю!

 

Поздрави!

 

Данчо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това чудо може ли да изкара "brown" "компресиран" тон?

Прекалено ми е чист драйва. / филтриран /

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градивна критика е винаги добре дошла :)

 

Но суровия материал беше около 70 мин (и то с не всичко, което можеше да се демонстрира) - от него останаха само 10 мин - ограничението от YouTube ;)

 

Може би новия собственик ще отдели време и ще направи по-дълго и интересно ревю!

 

Поздрави!

 

Данчо

Разбирам, в такъв случай, ако има време и възможност може да качите и по-пълното представяне като поредица от части. На мен би ми било интересно, а предполагам и на повечето хора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.