Jump to content
Българският форум за музиканти

процесор с/у кубенце


Zlatanov

Recommended Posts

не съм аз . Този за когото ви говоря се казва Иван Хасъмски даже скоро си купи ибанец мюзишън 7 струни същия като на Перу4и .Пял съм този 4овек ако държите мога да ви запозная.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз до колкото знам моделите на Петручи отдавна не се произвеждат ... поради разбираеми причини тъй че едва ли е точно като неговия ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе стига с тея процесори ве браче

Пълен ташак да свириш с процесор в аудио система или в централното

Осъзнайте се баси!

Всеки е свободен да избира сам за себе си, според вкусовете си и финансовите си възможности. Така, че варианти има много а табута за разрушаване - още повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък що препоръчам Line 6 Spider II да речем 15 вата че са по тънки, не съвсем нали но в сечение пари качество за мен са феноменални.Ако изпарскаш пък и некой 30 ватов.. машала ще стане работата.

В процесора няма нищо лошо, поне не чак толкова колкото мнозина казват.В една кутийка 20 х 30 см да ръгнеш някоко ехота, фленджъри, октавери и прочие, не е малка работа да знайш. :beer:

Ти си знайш най добре кви са ти финансовите възможности,но ако верно трябва да изчакаш още два три месеца за ''другото'' по добре ги изчакай мирно и си взземи един Лайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм аз . Този за когото ви говоря се казва Иван Хасъмски даже скоро си купи ибанец мюзишън 7 струни същия като на Перу4и .Пял съм този 4овек ако държите мога да ви запозная.

Иван Хасъмски от Абсолют....мой съгражданин....последния път беше донесъл некъв лайн 6 и му се кефеше :D

Редактирано от spotlight_kid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Иначе дилемата процесор или кубе се решава много лесно....за да изкараш хубав звук само от кубе то трябва доста кинти да изкихаш...

...

а за да ти звучи добре процесора - още повече. след това ще осъзнаеш, че без амп - какъвто и процесор да ползваш - не струва

 

подкрепям Тони - комбо с 12 инчов или 2х10 е минималното, за да не звучи китарният ти драйв като много усилено бръмчене на комар ...

от там на сетне може да се променя звука по много начини - микрофони, ефект процесори или камиончета ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мале къде ме отвяхте ... ами хора да ви кажа не съм тръгнал да ставам професионалист че да ми требват некфи скъпи работи ... не съм рокфелер ;)

 

ей тоя Line 6 колко пари е ??

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Процесорите тип Zoom трябва да бъдат забранени със закон :P

йе бейби! напълно подкрепям. :bravo:<_<:bravo:

 

иначе по темата- кубе и аналогови (д)ефекти. аз тъй свиря.

 

фендер фронтлайн25, овердрайв дан електро и аналогов процесор арт.

 

нищо особено но върши прекрасна работа.

 

аре успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Процесорите тип Zoom трябва да бъдат забранени със закон :P

йе бейби! напълно подкрепям. :bravo:<_<:bravo:

 

иначе по темата- кубе и аналогови (д)ефекти. аз тъй свиря.

 

фендер фронтлайн25, овердрайв дан електро и аналогов процесор арт.

 

нищо особено но върши прекрасна работа.

 

аре успех

забравих и уа-уа Дънлоп Джими Хендрикс модел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личният ми опит. Бях свикнал на сух драйв и исках да имам ехо, уа и други ефекти. Купих си ZOOM 707 II с ясното съзнание, че драйва е боклук, но аз драйв си имам и това не ме притеснява. Взех го, за да експериментирам с Reverb, Delay, Echo, Chorus, Wah, Faser, Pitch ... и т.н.

Бях изправен пред същата дилема - взех си процесор, защото ходя да свиря по репетиционни и т.н. Обаче ако имах парите за един лампов усилвател с вградени Reverb и други такива ... може би бих си взел него. Все пак знаем колко струва.

Ай със здраве, надявам се да съм помогнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.