Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Ми трябва да ме впишеш в графика за един бас да го направим джиджан, че сега мяза на изкарал двете световни войни и готов за третата.

Ама ще ти го пратя като дойде ред, че да не седя без бас един вид, ако ме обземе музата (и ме пусне фамилията) за записи.

 

Ей са щ(е т)и пиша :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сънчо, и това ще уредим, даже и извинтелна бележка за пред фамилията мога съчиня :cheers2:

 

......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко е станала! Ще се пробва тея дни в действие :) Сега му звъннах на Серго ама още сънен беше :cheers2: хехе ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път Коцето ни изненадва с невероятен краен резултат!

Не е лошо линкове да се пратят и на Фендер, та да видят хората как се правят китари. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей другари, радвам се, че китаркате ви се нрави. Скоро (най вероятно другата седмица) ще я пратя към Варна и тогава ще има и коментари може би подкрепени със семли...знае ли човек?!

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо БРАВО и от мен и честито на собственика! :):) :)

Радвам се, че е реализирана и моята идея за бърста на главата! :)

Сега ще чакам Коцето да сътвори някое чудо и с моят дървен материал... :hysterical:

Хайде наздраве! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро (най вероятно другата седмица) ще я пратя към Варна и тогава ще има и коментари...

Mхм...да, аз тогава ще пиша впечатления. То така на снимка сички мязат добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Златен си бе майсторе! Страхотно е станало с бърста на главата, супер се кефя на такива китари :greenball: ...ще си правя аз къстъм сандвич ли ше е бургер ли дюнер ли, ама да видим кога ще му дойде времето :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш :) , в интерес на истината и аз се озадачих на ефекта на бърста. В главата ми цветовете изглеждаха по съвсем различен начин, ... иначе време има. Ти наблягай на фюжънчето, че и аз имам разни идеи :greenangel:

 

....

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващата китара :unsure: ?

 

Абе тука съм получил един бас от нова загора с 2 длета в кутията и бележка "поодялай го", да взема да пусна тема със снимки ? :greenball::whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей fLiSk, ако баса е наистина Новозагорски - край, прецакан си. Нямат оправия такива, само кибрит ги оправя, а ако е като този от снимките по-долу, хм... ще мажем с риванол и ще поливаме с тетра, ще го оправим :) .

 

...та като стана дума за басове и снимки, ето на какво ще се прави публично и позорно обрязване:

 

img3269n.jpg w1772.png

 

img3300.jpg w1417.png

 

img3275m.jpg w850.png

 

img3280zl.jpg w921.png

 

img3301b.jpg w709.png

 

Заданието включва:

- от грифа да се елиминират видиите/болтовете/винтовете и да се залепи на равна и здрава основа;

- фингърборда да се отлепи и залепи на ново или да се подмени с нов;

- рефрет;

- нова електроника;

- нови адаптери;

- лакиране полиране.

 

...имаше и още неща, но не сещам в момента. Ще има още снимки и ще има още обяснения по темата. Това се очертава да бъде доста "кръвожаден" ремонт и ще е има какво да се види.

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.