Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Той график ще изпълнява ако си седи на работоното място и го гледа. :whistle:

Иначе ако продължава в тоя дух аз ще си му върна дървесните червеи дето ми прати той лани та да върна жеста . :hysterical:

Редактирано от pioneer 306c
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа огромната си благодарност към Коцето за превръщането на китарата ми- "грозно патенце" , в красив лебед!

Това се случи лятоска, а аз съм виновен, че чак сега намерих време да я снимам.

Коце, много си голям :godbless:

 

Процедурите бяха:

1.Преминаване от болт он към сет нек.

2.Лакиране и полиране.

3.Промяна на жак плейта.

4.краунинг и цялостно стягане на инструмента.

5.нова капачка на електрониката и промяна на кутията за електрониката.

6.оправяне на леглата на адаптерите.

 

Ето как бе:

whbd34.jpg

забележете "портокаловата" повърхност, кофти черния кант.

 

ето как е сега :)

k9zzis.jpg

 

2hcnjg0.jpg

 

15rxgzm.jpg

 

eis02s.jpg

 

25h0c9u.jpg

 

Ефекта е един страхотен и уникален инструмент.Много състейн, готин, отчетлив и характерен тон.

Благодаря на майстора от все сърце :metalist:

Коцето :hooray: , Коцето - президент!

Редактирано от liquid_death
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, хоботьори! Не мое с уошо! Коледа идва, празници се очертават някакви. Нека малко по-празнично и трапезно да подходим! Извадете айрянчето, постелете покривката на масата, нарежете туршийката, сложете чушка бюрек за мезе и тогава да се хапем!

 

Марински, железо си! Благодаря ти за снимките и за добрите думи, а не като онези хайванковци в по-предните постове....

Аз също имам, с какво да се похваля, но само да купя едни читави ламБи :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ония хайванковци знаиш ли от кога чакат пикчърс нещо за да изплакнат окото а?

И ние сме хора и си сакаме снимките :wallbash:

Ако не ги пуснеш скоро, ще ти изпратя моята армия от дървесни червейчета да ти изядат явора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тиху ся, чи няа можи да ми напрай седмака!

Ш, ей, найш къф хубот щи дам! :butcher:

Давам комплект пракчита за бас, който го банне тоа, чи да не флиза у форума, ами да работи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам, но не даам че ми требат за нов проект ;)

 

Едит: Колеги, Аз съм виновен за евентуално неспазени срокове(пълня му главата с глупости), но директно към траффа....или тургай снимки или аз щи спръ снимкоподаването. А да видим сеа!

Редактирано от kuulan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Аз по същия повод съм си нагласил една дамаджана напалм и автобусен билет до Нова Загора. :D:butcher::topicsux:

Аз съм приготвил 10 литра тубичка с тазгодишно червено, и суджук от Одрин. Готов, не готов с мойта китара ще ходя да го поя на нова година!

Kotzeto.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми кажи, че това ти е мотивацията бре Коце! Оная бирка в Трявна помниш ли я? А към нея ако прибавим и две - три килца "хубаво си татково вино" и малко джанковица от същия производител, произведена по нова семейна технология (сравнително от скоро гледа пчели, та оттогава вместо със захар джурка мат'ряла с мед), за мезе - каквот' си аресаш тогаз' к'во ш'са пулучи питъм язе? Отговора е прост - не са мотай, момко, чекам да ми додеш!

Ай стига ти толкуз, че са намаахме яко у офтопик.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китак, голям си гад! Не, ГАД си голям, Митак! Само нажежаваш обстановката. Ще я видим тая работа и другите такива! Хайванковците да се стягат, останалото е лесно :punkband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, само така, мале! Те това е подход, те това е приказка...

Ей, Четка, ти нали не идеш плът, бре, ко са ежиш ?! Давай мат'рял на хората, щот аз щи дам от моя, чи имам за сипване бая... :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

07:35, 2011-12-9 14:16:32

Обир посред бял ден!

 

obir.jpgКостадин Димитров е задържан непосредствено след като обрал жилище в центъра на Нова Загора, съобщиха от областната дирекция на полицията. За учудване на полицията и потърпевшите задържаният е задигнал два вибратора, чифт белезници и кутия с 90 презерватива, оставяйки пари, злато и други ценни предмети и бижута . Обира на жилището е извършен вчера следобед - посред бял ден, като малко по-късно извършителят е задържан от криминалистите. Пред служителите на реда Костадин Димитров заявил, че "бил на зор". Задържаният досега не е известен на полицията ...

 

 

 

:slap: Бахти зора! Цъ-ц-ц-ц-ц-ц-ц-ц-ц... :no:

 

пп Сигурно е подкупвал с чифт секси белезници и няколко броя презервативи :hysterical:

Чудя се само дали е предлагал и вибраторите?!

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.