Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Метълите,не се връзвайте толкова,всичко е до предпочитания,което подсказва и заглавието на темата.

Мен пък ми е кеф да си свиря с инструмент,който не ме боде с рога по шкембето :)

От Стратокастер по удобна китара не съм хващал,е и СГ на Гибсън е супер,ама ЛП звучи по-плътно,нищо че е към 5 кила тухла.

Както си спамя в безмислената тема..един музикален инструмент е красив или грозен по тона/звученето,което има,визията е таш*к за начинаещи.

Това също е ..гледате известни музиканти с нови инструменти на марката,която рекламират,а в студиото записват с тествани стари пръчки. :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха доста се засягат хората на тая тема май. Аз примерно харесвам телето, която доста е обсъждана тука, ама по никакъв начин не ме засяга факта, че някой я смята за най-грозната и шибана китара. И доколкото разбрах говорим само за външен вид и тва не е "ташак за начинаещи", тона е най-важен ест, но и външният вид е важен както винаги. Сам каза, че наподобява жена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като съм в близост до теле, страт и лес пол, губя тотално мотивация за каквото и да е свирене и като страничен ефект поне една седмица след това имам проблем с ерекцията. Ама то навярива щото не съм дорасъл да свиря на тях и да стана и аз любител на бавното и умно свирене а се фърлям все на такива чепати кичозни китари за метЪли.

 

Мале ... явно горките Малмстийн, Хендрикс, Блекмор, Ерик Джонсън, Слаш и Джими Пейдж не са можели изобщо да си изправят тоягата. Пък за мотивацията им да не говорим ... то тяхното не е музика :(

Мерси, че ме светна и нека ти напомня, че ако не беше страта, едва ли сега щеше да съществува тоя готин Ibanez дето го имаш. :) (не беше саркастично, аз съм фен на Ibanez RG)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би темата е малко неточно формулирана според мен трябваше да бъде "Китари с по нетрадиционна форма".Всеки инструмент има нещо хубаво в в себеси та било и това , че на него може да бъдат изсвирени прекрасни неща. Погледнато от друг ъгъл , грозното за едни е красиво за други.Също и ,че голям процент от "грозните" китари са произведени с комерсиална цел заради естеството на музиката за която са предназначени.На мен специално някак си не ми върви някой блусар или джазмен да запаше рогат Джаксън или Рич.Въпреки ,че ония дядовци с дългите бради го правеха и то толкова успешно щото никой не казваше "-Гледай тия с какви грозни китари свирят." Пухчета дрънкулки и какви ли не още идиотии. :D Сега някой може да не се съгласи с мен ,но това е мое мнение .Форум...........После ,формата на китарата в голяма част допринася за изграждане на цялостната визия на един музикант ,а и определя до голяма степен емоционалното състояние на публиката.

 

 

 

 

ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ И ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ :):(

Редактирано от дедо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като съм в близост до теле, страт и лес пол, губя тотално мотивация за каквото и да е свирене и като страничен ефект поне една седмица след това имам проблем с ерекцията. Ама то навярива щото не съм дорасъл да свиря на тях и да стана и аз любител на бавното и умно свирене а се фърлям все на такива чепати кичозни китари за метЪли.

 

Мале ... явно горките Малмстийн, Хендрикс, Блекмор, Ерик Джонсън, Слаш и Джими Пейдж не са можели изобщо да си изправят тоягата. Пък за мотивацията им да не говорим ... то тяхното не е музика :)

Мерси, че ме светна и нека ти напомня, че ако не беше страта, едва ли сега щеше да съществува тоя готин Ibanez дето го имаш. :D (не беше саркастично, аз съм фен на Ibanez RG)

 

Само да спомена, че не съм някакъв hardcore фен на Ibanez. И там има неща, които лично на мен много силно не ми допадат, но да кажем, че фирмата е най-близко до това, което смятам за най-удобно, стимулиращо ме и добро за мен. Аз съм си взел мерки и намерил начин как да компенсирам нещата, които не ми харесват в Ibanez. Живот и здраве догодина...

 

НА ВСИЧКО ОСТАНАЛИ НЕЗАВИСИМО КАКВИ КИТАРИ ХАРЕСВАМЕ И КОИ МУЗИКАНТИ НИ ДОПАДАТ, НА АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ ИСКАМ ДА ЧЕСТИТЯ НАСТЪПВАЩАТА КОЛЕДА И ДА ПОЖЕЛАЯ ВИЕ И НАЙ-БЛИЗКИТЕ ВИ И ОБИЧАНИ ХОРА ДА СТЕ НАЙ-ВЕЧЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Целта ми не беше заяждане, просто малко се разпалих, тъй като Страт и Лес Пол са сред най-любимите ми китари и мнението ти ми се стори малко крайно. Сори ако съм предизвикал някакви кофти чувства, весели празници и на теб! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-грозната китара ... е тази, която и да ми я подаряват няма да взема, но всеки със вкусовете си. Ето ви нещо, което много хора ще сметнат за грозно -

 

Иванов ткм50е

 

Поздрави!

Герги

 

 

И ЛЕКО С АЛКОХОЛА ПО ПРАЗНИЦИТЕ, ОСТАВЕТЕ МАЛКО И ЗА НАС!

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.