Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Повечето начинаещи не харесват телето... преди година и аз не го харесвах. Сега бих убил дори за Скуайърче. :)

А да... Хетфийлд не свири с ЕХ. Свири с Гибсън Експлорер и ESP копие не Експлорер. Имат разлики с ЕХ.

Добро е тоа што телекастер може да се најде за колку толку добра и пристапна цена, за разлика од лес пол на пример. Јас еве на што фрлив око во последно време:

 

fender-black-top-telecaster-001.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yo, зборуваме за гибсон или за копии, па макар и за епифон? Копија имам и јас, ама тоа не е тоа :) А за МИМ телекастерот пак има добри критики колку што гледам, иако јас ја немам пробано. Ама ќе видиме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да кажа че не искам никой да се обижда!!!

Има много грозни китари които за сметка на това са адски удобни.

Просто всяка китара за всеки си има излъчване (и заради това и има много модели)

На мен лично (пак да кажа без обиди ) ми изглеждат адски противни:

формата на тази http://cachepe.zzounds.com/media/quality,8...0b49284947a.jpg

и формата на китарите които се водят Джаз китари http://tottinge.blogsome.com/images/eastma...ubleCutaway.jpg

но за всекиго по нещо (за мене нищо щото съм със скуаер страт :) чиято форма всъшност след 2 години мъки вече ми идва изтъркана и досадна , но попринцип си радва защото е семпло-перфектна)

И малко офф :

Лес Пол имат готиното излъчване (поне според мен) заради напомнящата за класическа китара форма . А всеки обичащ музиката тай красиви чувства към класическата китара!!!

Наздраве!!!И се извинявам ако съм засегнал някого!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, тая тема ми е най-големия срам тука!!! :godbless:

 

От преди 6 години е, ама все се намира някой да я изкопае...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окей, извинявам се, така е - прави сте за Хетфийлд, не свири с ЕХ, но попринцип свири с ESP (разбира се и Gibson) и оттам помислих, че 'неговият' стил китара е точно тази серия ESP EX, а и не знаех, че Gibson произвеждат гитари с такава форма.Грешката е моя!

 

Грозни китари, хм...окей наистина ли ви харесва Gibson Les Paul Standart?Аз съм от модерното поколение и като погледна такава китара наистина напомня на класическа, което тотално ме отблъсква, защото съм по-зарибен по модерните форми - Rhoads, Kelly, King V (Flying V) и Stratocaster, въпреки, че той е доста стар.Лес Пол ми харесва в известна степен, но по-горните китари ме подлудяват, супер яки са, хораа!Естествено, знам, че китарата трябва да докарва звук, а не форма (или по-малко форма), но в тази тема забравяме за това.Също бих искал да кажа, че Telecaster е уникално дървена измишльотина погрешно сътворена от доказаните Fender.

Без да се обижда никой, но това е лично моето мнение.Извинявам се на хората които съм засегнал по някакъв начин с този мой пост, това е моето виждане.

И не на последно място, искам да попитам, нали в този форум писането на български е задължително?Да, македонски език не съществува, той е диалект на българския, но все едно всички тук да започнеме да пишем на шльокавица с 4ки, 6ици и някои латински букви на мястото на български?Моля за малко контрол тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мнението:

1. Gibson Les Paul Standard - не Standart; започнем, а не "започнеме".

2. За твое удивление V формата е произведена като прототип от Gibson през 1957 - така че и тя не е толкова "съвременна"...

 

По отношението:

3. Контрол има - следващият път, в който имаш притеснения - свържи се с модераторския/администраторския състав на форума. Лингвистичните и морфологичните и подобни изводи и препратки относно произхода на езиците, ще те помоля да си ги запазиш за себе си.

4. Поспри малко с постоянното писане и малко повече почети.

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Не е лошо да спреш да мрънкаш и ми държиш сметка за това как пиша, на български е и се разбира, Standard грешката идва от това, че на български е пише 'стандартен' затова съм объркал, не знам модела защото толкова мразя тази китара, че дори не и отдавам вниманието прочитайки пълното й име <--- разборай като пример за грозна китара.Това, че съм казал, че съм от модерното поколение, не означава, че V не ми харесват!Спри да се заяждаш излишно, ти не си тоя, който може да ми казва дали мога или не мога да пиша, да не си нещо повече от останалите?Имам право на мнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Също бих искал да кажа, че Telecaster е уникално дървена измишльотина погрешно сътворена от доказаните Fender." :greenangel: Моля ви се спрете го този не знаещ и не разбиращ малък калпазанин да ги ръси тея,че ме побърква.

Хем ,хич не разбираш ,а и мнения даваш ,като не разбираш си трай и питай,колко по лесно щеше да е и за нас и за теб

Редактирано от aaaaaaaaiiiiii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема няма ли кой да я изтрие, защото освен глупости в нея, нищо друго няма :greenangel:

 

И да я изтрият темата, напливът на 'напънати от мнението си' ще остане неудържим.

Редактирано от docc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички изказани тук мнения са субективни-имаме различно виждане за естетика.Аз няма да спра да харесвам телекастерите защото някой друг казва,че са грозни.Нека престанем да пишем едно и също.

Редактирано от pavkundrii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...окей наистина ли ви харесва Gibson Les Paul Standart?

Тц,на мен ми харесва Standard,ма и Студиото не е зле.

.Също бих искал да кажа, че Telecaster е уникално дървена измишльотина погрешно сътворена от доказаните Fender.
:) влез в час малко..известния страт идва по-късно..,абе имаш нет - чети!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.