Jump to content
Българският форум за музиканти

Анкета: Защо си чупят китарите


Fenix

Одобрявате ли чупенето на китарите?  

250 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Ммда,

и аз знам, специално за Нирвана, че са трошали ефтини китайски копия, които принципо са били взимани единствено заь тая цел, а не истинските Фендъри.

Ама не мога да кажа, че одобрявам де..има хора по света дето и тия ефтини китарки им е трудно да си ги позволят, така че от тяхна гледан точка сигурно изглежда доста арогантно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Прекалено много уважам китарата като инструмент, че да си позволя да я линчувам. За мен е равносилно на богохулстване. Направо ми се къса сърцето като ги гледам. Особено някои нахакани в стил Малмстеен. Излишна показност. Ама всеки си знае най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еба си откога я търся тая реклама да ви я пусна. Мерсаж

Тoва много ме накефи ;)

 

Твоят първи усилвател ... 200 .

Твоят първи колан ... 30 .

Твоята първа китара ... 450 .

 

- Може ли да я пробвам ?

- Разбира се !

 

...

...

 

Рок енд рол - Безценен !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Требва да си ебати тъпото копеле за да си счупиш китараталл

Като не можеш да впечатлиш със свирене се чупиш :killyou:

И Джими Хендрикс ли не е можел да впечатли със свирене? :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но аз наскоро гледах Блекмор на един концерт, как свири със един стратокастер и после както си беше включен към усилвателя взе да го блъска, ама тей го облъска, че всичко се разхвърча и накрая отсанаха само струните с малко парче от главата и грифа. Направо ме заболя сърцето и честно ви казвам ако бях там щях да взема един от неговите Маршали и да го изхакам в тъпата глава. За Хендрикс да не говорим.

 

Не че не ги харесвам, те са едни от любимите ми китаристи, но тва си е направо подигравка с китарите и с труда на тея които са ги измислили/изработили, независимо дали се троши евтино копие или оригинален Страт. Все пак тези инструменти участват в създаването на музиката, колкото и самите китаристи и е ебаси идиотщината да ги трошиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:killyou: :guitar: Мен пьк ме бОли фара :) (моля никой да не ме плюе) аз сьм чупил китара (по участия-само ведньж де) и усетих в какво сьстояние изпада човек,така че sorry :dance: (защо хората по цял ден седят до казана и варят ракия?и след това я ...сещате се! :) ,има нещо общо :think: ) става дума ,че пак им е ВЬТРЕШНО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Категорично не одобрявам. Колкото и да харесвам Ингви Малмстийн като китарист и новатор в свиренето на китара, смятам, че е надут грандоман. Гледали сте, предполагам как троши Страта си на концерта на G3. В едно интервю беше казал, че мъкне на турне със себе си около 25 японски Страта с цел запалване или трошене.

Да са живи и здрави тези китаристи, които даряват китарите си на разни училища или ги продават на благотворителни търгове!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква китара направи за кофата ? Защото зачудил ли си се Иванчо (нашият лирически герой , използвам това име , защото е разпространено) как е събирал пари да си купи някоя китарка и да се учи да свири на нея . Това , че някои хора имат пари за китари и пари да ги чупят , не им прави чест да парадират с това . Аз честно ако си направя нещо сериозно на китарата , както ти се изрази , ще изпадна в доста интерестно състояние , но в никакъв случай няма да ми е кеф .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:killyou: :guitar: Мен пьк ме бОли фара :) (моля никой да не ме плюе) аз сьм чупил китара (по участия-само ведньж де) и усетих в какво сьстояние изпада човек,така че sorry :dance: (защо хората по цял ден седят до казана и варят ракия?и след това я ...сещате се! :) ,има нещо общо :think: ) става дума ,че пак им е ВЬТРЕШНО.

неуместен пример...

Ракията се прави, за да се изпие, китарта се прави не за да се размаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 варианта:

Ако си гъзе с парички чупиш от чистата простотия

Ако си пиян може и да е от чиста и съсем човешка неадекватност... пак тъпичко де

Ако си позиорче рокстар и продаваш албуми (publicity stunt)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 варианта:

Ако си гъзе с парички чупиш от чистата простотия

Ако си пиян може и да е от чиста и съсем човешка неадекватност... пак тъпичко де

Ако си позиорче рокстар и продаваш албуми (publicity stunt)

Супер браво!

 

Има и друг : Просто не знаеш на кой свет си...от дроги и музики :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.