Jump to content
Българският форум за музиканти

Waves GTR


Sieger

Recommended Posts

ми стана, инсталацията е ок, но програмата , с която пускам Waves GTR, малък плъгин, който поддържа VST-та без собствен интерфейс, а именно Xlutop Chainer, го отхвърля и се самоизключва. много странно....

 

10x anyway

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ако някой може да помогне. при инсталиране на Waves Guitar Tool Rack накрая се появява съобщение "could not find DSP manager .dll file" и след това не тръгва и самия plugin. конфигурацията ми е с Creative Live Value  саунд карта, KX codec  и ASIO FX processor

На мен ми показа същото, но тръгна в Нуендо 3.

Прочее багодарение на ГРиг 2, Налбантов и Горъра, сега си редя камиончета и ми е много кеф!

Благодаря

 

 

DSP - нещо си

DAE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе да не би да трябва да си инсталирате първо някой от по-големите пакети на waves като diamond, musicians или transform (дали точно така беше последния?) bundle? там имаше една wavesshell.dll или нещо от сорта, може към нея да е имало и тая дето ви трябва ама да не съм я видял..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля, май не е много логично да е така както казах, ама все пак опитайте. Аз все още нямам време да го тествам тоя китарен плъгин. Сигурно чак след празниците ще мога..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми и аз имам доста неща на Waves и съм ги слагал преди Guitar Tool Rack-a, ама в Кюбеис върви, а в Сонар 5 не ще и тва е положението :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз реших да го пробвам, но и при мен върви без грижи. Преди това имах сложен Waves Diamond Bundle 5. Ползвам го с Кюбейс. Става, ама нещо не ме изкефи много сякаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

.... ами идеята на софта не е лоша , визуализацията също , но по незнайни причини , или пък не случайно ,това е софта който създава най много пробеми .... от всякъкво естество - и съвместимост и аудио карти и т.н. ..... е разбира се не говоря за онзи вариант , който струва 450 долара в Щатите , а в Европа сигурно толкова но в евро ..... говоря за този който се ползва от нашего брата - ''свободния ''... може пък да са го направили много труден за разкодиране :) ... кой знае . Цеко :offtopic-001:

... всъщност ако някой знае начин как се работи с китарния софт на Waves , така че той да не създава проблеми , ще съм благодарен ако ме светне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз защо нямам проблеми с този софт ? :hysterical: Питайте , ако нещо не става - може и да мога да помогна .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.