Jump to content
Българският форум за музиканти

Waves GTR


Sieger

Recommended Posts

.... ами идеята на софта не е лоша , визуализацията също , но по незнайни причини , или пък не случайно ,това е софта който създава най много пробеми .... от всякъкво естество - и съвместимост и аудио карти и т.н. ..... е разбира се не говоря за онзи вариант , който струва 450 долара в Щатите , а в Европа сигурно толкова но в евро ..... говоря за този който се ползва от нашего брата - ''свободния ''... може пък да са го направили много труден за разкодиране :) ... кой знае . Цеко :thumbs_up:

... всъщност ако някой знае начин как се работи с китарния софт на Waves , така че той да не създава проблеми , ще съм благодарен ако ме светне ;)

 

...никви проблемс....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

.... относно проблемите които аз имам с него - два пъти го инсталирам , като говоря за Waves Gtr v2 , версия 3 може да е по стабилна като софт и да не прави проблеми , но нещо не мога да я намеря никъде по ''наште'' сайтовете .... та говорих за проблемите - след инсталация отварям Кюбейса - SX3 и първо ми прави впечатление че доста дълго в сравнение със другите софтове ги качва в програмата като я отваряш за първи път след като си инсталирал Waves Gtr v2 , слет това като се зареди всичко и отворя проект по който работя и реша да ползвам нещо от Waves Gtr v2 пакета , започва да зарежда и малко след това компа като че умира - ни напред ни назад , ако случайно успея да затворя програмата без да се налага да рестартирам компа то се оказва че драйверите на картата са се прецакали и пак се налага да рестартирам компа , работя с аудио карта на М-Аудио - Аудиофил външна . предполагам че проблема е или от това че не съм намерил читаво кракната версия на Waves Gtr v2 или в това че версия 2 прави праблем при работа с М-Аудио - Аудиофил . ще съм благодарен ако някой който има със сигурност работеща версия 2 или пък работеща версия 3 да ми я прати в зип файл или да ми прати линк откъдето мога да я намеря . скайпа ми е Zanev1970 , или пък да ми прати лично съобщение чрез форума с указания как да се свържем . естествено че ще намеря начин да се реванширам за услугата . предварително благодаря . Цеко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... намерих читава версия на Waves Gtr v3 ... засега работи супер , дано и занапред да е така :thumbs_up: ... нямах време да го чуя обстойно , но от набързото прелистване на присетите забелязвам че и тука ще го има проблема характерен и при Амплитюб2 и Гитар риг2 - трябва сам да си правиш присети , или най малкото сериозно да бъзикаш някой от вече наличните .... май ще се окаже че Ревалвер МК2 е софта с най добре направени фабрични присети ..... говоря за тези на Митака и на Някой от присетите на Нико - поне според мен е така , с повечето присети на Митака може да свириш директно , без да ги бъзикаш , звучат достатъчно убедително ... няма го характерното за другите софтове евтино зъзкане или пък ако няма зъзкане то честотно присета ще е толкова опоскан че се чува по тихо от домакинска публика на мач от В група в момента в който гостуващия отбор е вкарал гол .... но това е мое лично мнение . живи и здрави . Цеко :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... от вчера Waves Gtr 3 го има във повечето торент сайтове , така че който е любопитен ще може да го пробва . фирмата '' производител '' се казва'' Air '' . софта работи много добре . няма кракове , серийни номера и т.н. , просто ънзипваш , инсталираш и се кефиш ... ако разбира се те кефят софт процесори и неща от този род . Цеко :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как няма проблеми бе човек... при мен пак същата история като 2-ката:

 

При станд алоун пускане се губи 40 % от графиките.. бели/черни квадрати тука там.... ма поне свири някак.

 

Отворен през хост (Тракшън 3) не "откинва"...излиза извън монитора и не мога да го мръдна на никъде, нито да го затворя. Тракшънския ЦПУ метър стой на малко (там не показва %), но ПЦ-то показва ЦПУ на 100% заетост и не спада.

 

Кво правят тия от Waves не знам...едва ли е от кракването. А машината не е слаба, вярно че видеото е някакво ATI за лаптопи, ама пък чак толкова....с 100 милиона цвята ли е ръсуван този GTR..бах този шедьовър.

 

2 пъти го преинсталирах. Да не говорим и какво излиза в рака на Тракшъна (когато търся да избера GTR): Waves GTR 3\Waveshells\хиляди някакви глупости за избор от вида Amp 6 mono, Amp 6 Stereo, Amp ала-бала-ница...Стомп боксис алаба... ....ми дай едно нещо и толкоз...как ГРиг-а си има само Григ и това е...пък после като си го отвориш си пляскай квото ти трябва, кеф ти само спийкър, кеф ти друго.

 

Не знам дали ме разбрахте за какво говоря. Много съм разочарован. Ако някой е решил проблеми подобни на мойте нека сподели.

Мерси.

 

BTW: ползвам Асио и т.н., латенцията ми е много малка при ГРиг и т.н. т.е. причината не е от незнание, неоптимизиране и прочие. Явно тъпото парче не се спогажда (за пореден път) с нещо на компа...или тъпо е направено.

Вярно, звуковата е някаква вградена лаптопска, но не съм съгласен с колегата LOE каза в предишна тема каза "Ми какво искате като са ви евтини картите и китарите". Аз ако имах 20 000 Евро за да си купувам добра китара и най-новото ПЦ, със сигурност няма да се занимавам да свиря със софтуери, така че не знам за Waves за кого са го приготвили този продукт. Явно за чичко PRS с когото са правили софта и който толкова много му се радва във фимчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха

 

уейвс плъгините имат проблеми с видео карти на ати

или обратното.. защото скоро бях с видео карта ати и имах доста проблеми, не само с плъгини а и с всякакви програми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра новина: подкарах го ГТР 3

 

Грижата ми е била, че ПЦ-то беше настроено на 16 bit цветове, уж за по-бърз "пърформанс".

 

Когато смених на 32, всичко заспа...бачка перфектно. Пак излиза извън монитора и не позволява да премествам прозореза му, но е малк грижа това.

За звуковите качества ми е още рано да говоря.

 

Каквам го просто за инфо, ако някой има подобен проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах някои проблеми при стартирането, но нещата са вече ок :thumbs_up:

Програмата е супер - саунда е много реалистичен и изпипан. Има доста интересни Clean пресети - хората са се постарали. Външният вид също е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

waves GTR3-GUITAR -има ли някои демо версиата на програмата-защото не мога да я изтегля от саита wavesgtr.com .Правя регистрация с потребителско име и парола и след това не се получава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.