Jump to content
Българският форум за музиканти

Нов албум на българска прогресив група в Itunes!


Recommended Posts

Супер си е !

 

Аз и преди бях посещавал Миспейса и ме накефи ама това беше ехеее отдавна, сега пак му се зарадвах.

 

+ много гот саунд !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много яка музика правите! ;)

А вокали не търсите ли? :hysterical:

"Clouds" е много интересна. Една цигулка ще я отвори много.

На "Dark Gentleman" и на "Route№1" ми липсват 2 каси на места.

Разбира се това си е мое мнение, не ви задължавам с него. Работата ви така или иначе е блестяща.

Във вокално отношение музиката ви ми звучи така: твърд мъжки вокал + мелодичен женски, като би било много интересно тази комбинация да се обръща на моменти, т.е., женския вокал да стане твърд, а мъжкият нежен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе пустиняци!!!

Евала ви !!

Чакам го диска да се появи и в Пловдив.

 

Бисере, я ме светни кои сте в бандата? Предполагам сте с Калин, дето работи/ше/ в БНР?

Прати му поздрави на него.

 

Определено прилича доста на планетк екс. Това ми е критиката, но се радвам, че това нещо е направено в България!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за добрите думи- не беше лесно да се създаде и продуцира такъв проект. За съжаление това е по-скоро проект, не група поради редица обстоятелства, така че не очаквайте скоро концерти. Предвиждам промоцията на албума да е на 24 ноември или в ТриУши или в Строежа - в процес на уговорка сме. Благодаря и на всички, които взеха участие в проекта (вж "токата":godbless:..Борбата беше дълга, но е на път да се ознаменува със сравнително успешен край. Вече сме в iTunes също. Ами това е засега..

Калин (progg)/TravelHouse

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поклон на Калин Тонев,който заедно с Биската Иванов и Павел Миленов забърка амалгамата TravelHouse. Композиционните талант и всеобхватност на Калин, в съчетание с невероятните китари на Биската- двама страхотни музиканта, хора и най-вече приятели!

Щастлив съм,че имах възможност да участвам като гост музикант в 3 композиции от албума.

Успех приятели и само напред!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

БРАВО, БРАВО и пак БРАВО!!!!!!!!!!!!

Къртите мифки, извозвате, трошите и лепите ;) Направо ми напълнихте сърцето от кеф :godbless:

С пожелания за създаване на група и за много успехи! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По някаква случайност се озовах и аз на представянето на този албум (всъщност случайното е, че работя на 1 минута от там и прочетох случайно във форума, че ще има представяне на някакъв албум ;)). Сдобих се с диск, послушах малко там, после в колата, сега си дослушвам вкъщи - много добра музика, май не съм чувал друга такава в БГ, напомня доста на Planet X, които си пускам от време на време, така че - поздравления, колеги! ;) И срам за хората от форума, защото имаше много малко хора там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря отново на всички за добрите думи - за съжаление "великият" ни издател - "Рива Саунд" - не осигури никакво медийно присъствие на проекта и неговата промоция - явно най-добре е да си правиш всичко сам...така че си правете сметка, когато решите да давате живот на труда си - да не отиде ей така, в забвение, а и на всичко отгоре да си платиш за това!

Пожелавам Ви щастие и много успехи!

Калин/TravelHouse

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.