Jump to content
Българският форум за музиканти

Раждането на хищника от Русе


Recommended Posts

Тази китара я видях преди 3-4 седмици някъде ( не съм сигурен точно колко ) да се продава в раздел купувам-продавам . Иначе поздравления изглежда много добре .

 

Точно!

 

Поздрави RDG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте, ще Ви представя едно освежаване на един БГ бас "Орфей". Най-трудоемката и неприятна работа е свалянето на боята.

 

344qiqe.jpg2mfxmbo.jpg25quh5i.jpg

 

a5cew0.jpg14y4ho9.jpg16bek2c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На лицевата страна залепих фурнир от Amboina Maser

 

154ino5.jpg4vodbp.jpgoa19fp.jpg

 

Пооформихме главата на грифа, понеже старата форма много ми напомняше на прическата на Уди Кълвача.

 

jh5u0p.jpgdxy5k.jpg2q3dl4p.jpg

 

В крайна сметка това е крайният резултат

 

fk07zt.jpg2dkyfm.jpg2z40h3o.jpg

 

j7rxvm.jpg1f712h.jpg5l8l61.jpg

 

2zq4e12.jpg242yfbc.jpg

 

Поздрави RDG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П.rdg_design, имате талант, но според мен го похабявате напразно в/у инструменти, които едва ли някога са ставали за нещо повече, освен за волно съчетание с боздуган.

Напълно подкрепям, че е крайно време да проектирате, изработите и естествено да демонстрирате изцяло ваш проект ,като концепция и визия.

Супер! Много хубави работи правите.

 

@ciriljhonson - Да не се засегне колегата, който е автор на темата. Проекрирането и развитието на собствен проект, е къде къде по-трудно отколкото да се поправи една стара китара (не че това е лесно де...)

:offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пооформихме главата на грифа, понеже старата форма много ми напомняше на прическата на Уди Кълвача.

Хе-хе-хе... винаги съм се чудел на какво ми прилича тая глава, но това сравнение направо удари десятката! Точно това е! :offtopic-001::D:)

 

Басчето е станало много яко! :thumbs_up:

...Само не ми харесва гърба на тялото... моето мнение е, че би било по-стилно да му се лепне и на него едно фурнирче, може би красиво махагонче ще пасне супер...

 

Поздрави! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, много добре е станала!

Аз самият в момента се занимавам с една китарка със същата форма като на този бас, само че моята концепция е малко по-различна, а и при мене може да се наложи да правя нов гриф, още не съм сигурен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да басчето е станало супер.Това доказва тезата че и от едно българско непретенциозно басче може да се получи доста красив инструмент.А доколкото тона не знам - да кажат специалистите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това, което чух на една друга преправяна китара - ами едно магаре и грим и сандали да му сложиш пак ще си реве като магаре.

Нищо лично, аз самият не очаквам от това, което правя да зазвучи като ЛП. От китара, за която основните материали са били чам, бук и шперплат просто не може и да се очаква друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Изивнявам се предварително за глупавият коментар и искренно моля да ме извинте !!! Много ви моля да ми напишете Л.С. с цените и китарите които продавате , ако продавате, защото немога да ги намеря в Купувам-Продавам.Благодаря предварително :thumbs_up: !!!

П.П. Правите Невероятни китари ,Моля ви не спирайте !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път изработка на 7 струнна, нек тру

 

Гриф: ясен

Тяло: череша, топ- Дугласка

Адаптори: SH4

Потенциометрите: 1 volume , 1 tone (push-pull), които още не са пристигнали

 

 

2vkj59x.jpg2hd9usj.jpg2wcdulc.jpg

 

 

auw751.jpgegbmu8.jpg1427eow.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно кратичко връщане към поправката на басчето.

 

"Пооформихме главата на грифа, понеже старата форма много ми напомняше на прическата на Уди Кълвача."

 

Всъщност формата на главата е взета от едни басове дето до колкото знам и до днес се продават с успех: Цък

Моля това да не се приема като реклама на сътветната марка. Просто видях наскоро този сайт и ми се стори интересно. Винаги ми е било интересно от къде са взаимствани българските произведения на изкуството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно кратичко връщане към поправката на басчето.

 

"Пооформихме главата на грифа, понеже старата форма много ми напомняше на прическата на Уди Кълвача."

 

Всъщност формата на главата е взета от едни басове дето до колкото знам и до днес се продават с успех: Цък

Моля това да не се приема като реклама на сътветната марка. Просто видях наскоро този сайт и ми се стори интересно. Винаги ми е било интересно от къде са взаимствани българските произведения на изкуството.

 

Здр, ако се вгледаш по- внимателно ще забележиш точно никаква прилика .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.