Jump to content
Българският форум за музиканти

Раждането на хищника от Русе


Recommended Posts

^ ... много сме, които следим темата и се радваме, когато постваш снимки :icon_shithappens: . Има ли някаква възможност снимките да са по-големички, че докарва на комикс с тия малките квадратчета, а и най-вече, че така няма какво да се критикува - почти нищо не се вижда :thumbdown:

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ ... много сме, които следим темата и се радваме, когато постваш снимки :punk_guitar:
"Ние" също чакаме снимки от тебе! Вече на лични втори човек ме пита какво става с "китарите" щото няма да е само една!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търпение. Малко неприятности с качените снимки.Ще качвам от друго място и понеже съм "голям" спец в тази област, ще ми трябва известно време.

 

 

Поздрави RDG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все още имаш кахъри с качването на снимките, виж инфото в този линк: http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=87797 (с благодарности към "Рахата"). Аз лично ползвам www.imageshack.us, като копирам линк: "Forum Code" - 4-тият от горе на долу.

 

Тая тъмната дъсчица Орехче ли е? За ФБорд е приготвена, нали?

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемите опират до това, качвам едно , а след време се появява друга снимка, понякога с доста стряскащ сюжет.

Орех е.

 

Поздрави RDG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

 

Така и така стана дума за фретборд от орех, та ще се радвам да чуя компетентно мнение по въпроса, до колко този материал е подходящ за изработка на фингърборд?

 

Благодаря предварително :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам, понеже видях зеге - как успявате да режете със егето, без да ви се подгъне ножа и да изкриви рязаното. Специално зеге, специален нож или и двете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специален нож от "Бош-Киров" за твърда дървесина, ножов трион с мощност поне 750w, високи обороти на рязане и бавно подаване на ножа, пропуснах че ножовия трион трябва да има възможност за регулиране натяга на режещият нож / 2-3 / степенен.

 

Поздрави RDG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.