Jump to content
Българският форум за музиканти

Лесни песни за пеене?


Andjelo_V

Recommended Posts

Ще Ви помоля да ми кажете някакви лесни за пеене песни. (точно като за начинаещи)

Гласът ми...честно казано не знам точно какъв ми е. :girl_witch: (Може би м/у тенор и алто?) не знам.

За сега се справям с Guns N' Roses - Don't Cry и Knockin' on heaven's door. (с изключение на онези части от парчетата, където Аксел вдига доста високи тонове).

Примерно 1вия куплет на Don't Cry мога да го пея (и на всичкото отгоре не звуча отвратително :girl_witch: ).

 

(btw не съм бил на уроци и не възнамерявам да се занимавам професионално с пеенето, просто искам горе-долу да мога)

 

 

Мерси предварително. =]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с блус, ако те влече разбира се. Пример за български блусар е Васко Кръпката.

Барабаниста на нашата група няма гласови данни :offtopic-001: , но в блуса няма равен :offtopic-001: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с блус, ако те влече разбира се. Пример за български блусар е Васко Кръпката.

Барабаниста на нашата група няма гласови данни :greenangel: , но в блуса няма равен :cheers2: .

Мерси =]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песните в изпълнение на Камен Воденичаров...много леки и приятни...стига да ти харесват такива...

"Не съм избягал", "Ала нямаш мен",...май имаше и още!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с блус, ако те влече разбира се. Пример за български блусар е Васко Кръпката.

Барабаниста на нашата група няма гласови данни :metalist: , но в блуса няма равен :cheers2: .

 

Аз само един простичък въпрос: Нима блуса е лесен за пеене...доколкото знам или го можеш или не, то е от душата?!

Нека опита, то от опит глава не боли, но все пак приятелю иди при педагог, той се е наслушал на гласове, ще те чуе и опртедели гласа ти, полезен диапазон, подходящ изпълнител...не винаги гласа позволява да пееш само това което те кефи! Дано успееш да го развиеш, за да си пееш каквото ти е кеф :whistle:Не се съмнявам, УСПЕХ!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще Ви помоля да ми кажете някакви лесни за пеене песни. (точно като за начинаещи)

Гласът ми...честно казано не знам точно какъв ми е. :metalist: (Може би м/у тенор и алто?) не знам.

За сега се справям с Guns N' Roses - Don't Cry и Knockin' on heaven's door. (с изключение на онези части от парчетата, където Аксел вдига доста високи тонове).

Примерно 1вия куплет на Don't Cry мога да го пея (и на всичкото отгоре не звуча отвратително :whistle: ).

 

(btw не съм бил на уроци и не възнамерявам да се занимавам професионално с пеенето, просто искам горе-долу да мога)

 

 

Мерси предварително. =]

Ок, то никой не иска от друг да е професионалист, но нали някой тябва да чуе и прецени!

И "горе-долу" не е решение, или искаш да можеш или неискаш! Иди на урок, два, три и така ще си по-сигурен в себе си когато пееш нещо, дори и на полянка сред горичка с приятели:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с блус, ако те влече разбира се. Пример за български блусар е Васко Кръпката.

Барабаниста на нашата група няма гласови данни :) , но в блуса няма равен :D .

 

:rocker::) Мдам.. Клептън примерно е известен с липсата си на гласови данни!! БААХахахахахахахаха..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, не ме разбирайте погрешно! Не съм казала, че блусът е лесен за пеене, само дадох пример с един човек, който не може да пее друго освен това. Мисля, че ще е полезно на Andjelo_V да знае това, тъй като е възможно и на него тази музика да му се отдава. :happy:

Редактирано от Viki_Singer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Queen - The Show must go on.... :singer:

 

 

 

Бъзикам се разбира се... пробвай на Ред Хот Under The Bridge. Angels - Robbie Williams, Easy - Faith No More, Wonderwall - Oasis, Loosing My Religion - R.E.M. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.