Jump to content
Българският форум за музиканти

Thomann.de


TerminalFrost

Recommended Posts

Тоя път Thomann.de подобриха рекорда за доставка. Дет' се вика още не бяха ми чарджнали кредитката и джаджите дойдоха! 5 дни. Като знам, че някой път само от София до Русе се клатят 3-4 дни това си е направо светкавично бързо!

 

П.П. Очаквайте включване в раздела Фукня! :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам ви ценен съвет: НЕ СИ ПОРЪЧВАЙТЕ СТОКА, КОЯТО НЯМАТ В НАЛИЧНОСТ!!!!!!!!

Шибаните педераси вече ВТОРИ път ми отлагат доставката с оправданието че не са виновни... трябваше вече да е тук, и то от седмица насам, но те ПОСТОЯННО отлагат, като сега пише че ще го изпратят към България на 21 ЮЛИ... да им е*а майките на всичките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искали ли са ви снимана книжка или паспорт и снимана едната страна на картата като сте пазарували от Томан и другите?

Днес ми поискаха в мюзик продуктив :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
искали ли са ви снимана книжка или паспорт и снимана едната страна на картата като сте пазарували от Томан и другите?

Днес ми поискаха в мюзик продуктив :)

 

:) никога! Нещо са полудяли!Ха ха

Редактирано от рахата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искали ли са ви снимана книжка или паспорт и снимана едната страна на картата като сте пазарували от Томан и другите?

Днес ми поискаха в мюзик продуктив :)

 

Да - преди около 5 години за последен път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рахата, не, бате, не са полудяли. Тва съм го чувал за ebay, явно и тука го праят, целта на тва действие е да се уверят, че кредината карта не е крадена. Демек тя отговаря на човека, който баца с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Сори,че отварям пак темата.Виждам,че повечето не сте доволни от Томан,а предпочитате МюзикСтор,заради коректност и бърза доставка.Ноември ми предстои да поръчвам някои неща и от сега избирам от кой сайт да стане това.Обаче ужасно впечатление ми направиха МюзикСтор-адски лош сайт,а отгоре на всичко нито снимките,нито дори описанията на продуктите които търся,не отговарят на истината.Е,как да постъпя тогава?Как да намеря това което търся,след като нито го виждам,нито по описание не съответсва на продукта който искам да закупя.И проблемът идва от това,че не е едно нещо,а примерно 4-5 чинела,някой дреболийки и просто се изгубих в сайта им,никакъв шанс да намеря дори по-големите неща,като чинелите например,защото името не съответсва на предлагания продукт.Искам да си взема Zildjian 20" K custom ride,ето обаче какво ми излиза

http://www.musicstore.de/is-bin/INTERSHOP....umpTo=OfferList

което е медиум райда от тази серия,а на описанието пише,че финиша е традиционен отдолу,а отгоре брилянт,което въобще не е така,трябва да е брилянт целия.А да не говорим,че цената е по-висока от тази на Томан.Такива несъответствия ми излизат на почти всички неща които искам да поръчвам и как да съм сигурен какво ще получа????

Вие какво бихте ме посъветвали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Вие какво бихте ме посъветвали?

Някой???? :hysterical:

Всяка поръчка от Thomann е пристигала точна, без притеснения. Както каза Babythomas напоследък пратките идват направо светкавично, но това може би е заслуга на българските пощенски услуги. Имай предвид, че ноември месец ще започне коледната треска и може да чакаш месец и половина, а дори и повече. Разбира се, в случай че ти се иска да пропуснеш този момент, напиши коментар при избора на плащане, в който желаеш UPS доставка /60 евра за стандартна поръчка/.

 

В случай на плащане с кредитна карта, ще ти поискат копие на кредитната карта и на личната карта на притежателя й. Не можеш да поискаш различен адрес на доставка от този на картодържателя.

 

Thomann отговарят на е-мейли, но обикновено са лаконични. В китарния отдел не са много светнати относно пълната продуктова гама, което предлагат, дори и на най-популярните брандове. Така, че.... сам си прави маркетинга, а когато знаеш точно какво искаш, пускай поръчка с Thomann.

 

И не на последно място, независимо през кой флаг UK, Spain ..... влезнеш в сайта, крайната цена за теб ще е от германската страница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случай на плащане с кредитна карта, ще ти поискат копие на кредитната карта и на личната карта на притежателя й.

НИКОГА за толкова години не са ми искали нищо такова. Включитено два пъти от Томан и пак включително преди месец и малко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случай на плащане с кредитна карта, ще ти поискат копие на кредитната карта и на личната карта на притежателя й.

НИКОГА за толкова години не са ми искали нищо такова. Включитено два пъти от Томан и пак включително преди месец и малко!

Може и да е нововъведение, но за ‘First time user’ еднократно правят подобна проверка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Всяка поръчка от Thomann е пристигала точна, без притеснения. Както каза Babythomas напоследък пратките идват направо светкавично, но това може би е заслуга на българските пощенски услуги. Имай предвид, че ноември месец ще започне коледната треска и може да чакаш месец и половина, а дори и повече. Разбира се, в случай че ти се иска да пропуснеш този момент, напиши коментар при избора на плащане, в който желаеш UPS доставка /60 евра за стандартна поръчка/.

 

В случай на плащане с кредитна карта, ще ти поискат копие на кредитната карта и на личната карта на притежателя й. Не можеш да поискаш различен адрес на доставка от този на картодържателя.

 

Thomann отговарят на е-мейли, но обикновено са лаконични. В китарния отдел не са много светнати относно пълната продуктова гама, което предлагат, дори и на най-популярните брандове. Така, че.... сам си прави маркетинга, а когато знаеш точно какво искаш, пускай поръчка с Thomann.

 

И не на последно място, независимо през кой флаг UK, Spain ..... влезнеш в сайта, крайната цена за теб ще е от германската страница.

:godbless:

Уаааааууу-мерси за изчерпателният отговор.Тази тема я бях позабравил,макар да не съм забравил крайната цел,а тя е поръчка от този сайт ноември месец /за съжаление тогава се прибирам в България/.Радва ме информацията,че доставката вече става по-бързо.Разбира се,ако се съберем повече хора за съвместна поръчка отличен вариант е да си поделим тези 60 евра за UPS.

И за да не пускам отделна тема /за сега/,ще пиша тук.

Търся човек от София, с кредитна карта и опит в поръчките от Томан,за съвместна доставка-НОЕМВРИ месец /предполагам до 5ти би следвало да се направи поръчката/.Пиша по-рано за да може ако има желаещ/и да си наместим графиците.Поръчката ми не е малка,на ЛС ще споделя сумата,а килограмите сигурно ще са до 15!!!

Офертата от моя страна е,че за услугата ,аз ще поема пътните разходи на стойност 30 Евро/ако не се лъжа/.АКО се намерят повече желаещи за съвместно пазаруване,разбира се в рамките на 30кг. и всички се договорим за UPS,аз поемам 30 евро.Разбира се,това са някакви предварителни сметки и предложения.Ако се намери такъв човек,всичко ще доуточним допълнително.

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.