Jump to content
Българският форум за музиканти

Маршал МГ10кк


Mzorg14

Recommended Posts

Става вапрос за ето този маршал ---> http://www.thomann.de/de/marshall_mg10kk.htm баща ми отива в германия следващия месец и каза че може да ми вземе някакво кубе за кам 100 евро.. тва ми хареса пак и сам фен на Slayer :) :) . цената е добра пак и сам начинаещ. чувал съм добри думи за Маршал. е да ви попитам вие какво мислите . мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бе чак ужасно...просто няма голям смисъл, поради простата причина, че за тея пари може да се купи по-голямо кубе, което да не е Маршал. Повярвай няма да зазвучиш като Слеър с него така че :) Тва е с 6,5 инча говорител и видях сниката на Кери Кинг с него, абе малко за парлама е тва. По-добре за тея пари нещо с 8 инча говорител. Ама в крайна сметка ти си решаваш, като си си го навил на пръста няма кой да те спре така че всичко зависи изцяло от теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от целите.

За домашно свирене и начинаещ ще е ОК.

Плюс това Кери Кинг наистина го ползва за уормъп - демек - за загрявка,

например в хотелската стая или в съблекалнята преди концерт.

Няма да е чак толкова зле.

Сигурно с подходяща китара и китарист ще вади приличен траш метъл звук ала слеяр,

и ако целите са, да се свири вкъщи и примерно с преспектива до една година да се

мине на по голям, що пък не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за предложенията. Спаидера направо мн ме изкефи . не знаех че струват толкова мисех че са по 300 кинта О.о пак мерси за предложенията и маината му на маршала :) маитап ама определено като поразгледах лине6 спидер по ми харесва мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично се спрях на Spider III :). Освен това ти е отворен гърба и ще ти вади по-приличен звук, според мене.

 

 

Което ме подсеща, че и аз трябва в скоро време да сменя усилвателчето, еххх, ех ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва:

... Освен това ти е отворен гърба и ще ти вади по-приличен звук, според мене....

противоречи на това:

...фен на Slayer ...

Металургията работи със "затворен" гръб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а така...а в кабинет "меса" за 3000лв. най-екстра ще звукне...само не знам кой ще е тоя балък дето ще си купи 4х12" или 2х12" за да плъгва в тях тази въшка...не ми се връзва някак си с представите ми за реалност...ама знае ли човек...може после да си вземе глава "богнер" и да я пуска през колонката на усилвателчето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tи ако не се изебаваш с некой не можеш да живееш, баце :) .

Иначе на горния семпъл се чува ясно, че драйвчето е подкефващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а така...а в кабинет "меса" за 3000лв. най-екстра ще звукне...само не знам кой ще е тоя балък дето ще си купи 4х12" или 2х12" за да плъгва в тях тази въшка...не ми се връзва някак си с представите ми за реалност...ама знае ли човек...може после да си вземе глава "богнер" и да я пуска през колонката на усилвателчето...

 

Ми ето, аз съм тоя "балък". Не че съм си купил 2х12 специално за да го плъгвам във "въшката", но винаги е добре да имаш още един амп. А "въшката" се представя достойно сред къде по-скъпи и "елитарни" ампове.

Нищо чудно тук, и без това 80% от звука на един амп е в кабинета. Затова повече пари за кабинет са оправдано решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tи ако не се изебаваш с некой не можеш да живееш, баце :) .

Иначе на горния семпъл се чува ясно, че драйвчето е подкефващо.

 

...не...просто ми е писнало от Андрешковщини...всеки се прави на хитър...иска да прекара системата...да мине тънкана...ако може безплатно...и да е на нивото на големите банди...е не става тая...предимно в България я има тая простотия(и в Македония също)...не е ли идиотщина да прекараш практис амп през 2х12" кабинет...и да си мислиш че си хванал свети Петър за топките...не ме убеждавайте колко е "професионално"...как пробитите румънци намират пари за техника...дори и най-изпадналите им групи...а тук всеки Скуераджия е номер едно...за по-северозападните държави няма да говорим...

 

 

ПС: ...това за кабинета е АБСУРДНО...кабинета има голямо значение ама чак пък 80%...айде малко реализъм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека търси нещо според финансите си, какво се палиш толкова?!

А по въпроса как могат да се намират пари за техника, преди 10 дни бях при Икономов и влезе един пич, който едва се беше научил да държи китара заедно с майка си. Пред мен мама плати 3700 лв. кеш за китара, Маршал MG някакъв и някакъв малък кабинет Маршал. И след това каза на синчето:"Като се понаучиш да свириш ще вземем онова по-скъпото", а то беше глава JCM900 и кабинет 4х12 Маршал, някъде около 4 бона комплекта.

Е така се намират пари!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.